Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy, kłucie serca i jąder oraz duszności a nerwica


Gość kamil2000

Rekomendowane odpowiedzi

kamil2000
Dobra ;-) a moze być już to nerwica?

Kamil, to jest na 100% nerwica, miałem dokładnie to samo. Leki przeciwdepresyjne bardzo mi pomogły i oczywiście psychoterapia, ale w Twoim przypadku konieczna będzie wizyta u psychiatry. Co do psychoterapii, to polecam poznawczo-behawioralną.
I nie czytaj proszę więcej o chorobach, po prostu idź do przychodni i zarejestruj się do psychiatry. Nie potrzebujesz żadnego skierowania.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Globus histericus? Wystarczy uspokoic sie i wyeliminowac stres. A sam nakrecasz sie wmawianiem sobie chorob. Kolejna przypadloscia Twoja jest nie odpowiadanie na zadane pytania badz brak konkretnej odpowiedzi. Tak jak wypierasz zadane pytania w Twoim kierunku tak wypieraj mysli o chorobach i stres ;) zobaczysz co bedzie

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

Lena V.
Kamil nie wiesz gdzie i kogo zapraszasz...wejdź na jej profil i zobacz jak się wypowiadała na forum seks...co też ona chowa między nogami hahahaha
Może ozdrowiejesz z tego wszystkiego! hi hi

Co Ty Lena wyprawiasz !

Za rozpowszechnianie takich zdjęć nieletniemu ( jak te na forum seks ) to się idzie "siedzieć" . Nic się jednak nie martw, jakby co to będę Ci paczki nosiła :P

Odnośnik do komentarza
Gość kocurek22

kamil2000
Lena, dzięki.
Pani powiedziała jeszcze że jak nie przejdzie mi te uronienia czy paniki muszę iść do Psychiatry.
Haha Hydra spokojnie mój chomik jest inny :D
Proszę zdjecie.

Ten chomik wygląda bardzo smakowicie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...