Skocz do zawartości
Forum

Związek przerywany


Gość Fghj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem z dziewczyną już prawie 3 miesiące tylko w tym naszym związku bywa tak że zrywamy, nie zdąrzy minąć nawet dzień i wracamy do siebie bo nie potrafimy bez siebie żyć a powodem naszych zrywań czy zerwan są jakieś durne drobnostki Kocham ją bardzo co wy o tym myślicie? Będę z nią długo? Chciałbym zostać razem z nią już na zawsze

Odnośnik do komentarza

Hej,
A to już kłótnie i ciche dni nie istnieją? Trzeba od razu zrywać?
Jakieś emocjonalne z was ludziki : )
Popracujcie nad sobą, wyciągajcie jakieś lekcje z tych kłótni.

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że takie związki gdzie jedzie się na emocjach i zrywa co chwilę, nie trwają długo.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Witaj Fghj!

Nie jestem w stanie prognozować przyszłości Waszej relacji, ale rzeczywiście pierwsze miesiące wspólnego bycia ze sobą to zazwyczaj czas wzajemnej fascynacji, zapatrzenia, patrzenia przez "różowe okulary". Nie dostrzega się wówczas wad partnera, przymyka oko na jakieś błahostki, uchybienia. U Was natomiast dochodzi do kłótni, których konsekwencją są od razu rozstania. Nie wiem, czy to dobrze wróży na przyszłość. Raczej nie... Zachęcam do przeczytania artykułu: Porozumienie bez przemocy - zobaczcie, że można się ze sobą nie zgadzać, ale można fajnie wypracować wspólne rozwiązanie bez konieczności zrywania związku. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...