Skocz do zawartości
Forum

Plamienia, spęczniały brzuch i sine oklice intymne a ciąża


Gość NOWA38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem a raczej chyba poważny już sama nie wiem jestem zdezorientowana
A wiec mam 3 dzieciaczków i za każdym razem nie wiedziałam że jestem w ciąży dla tego przy planowaniu 4 dzieciątka jestem nie pewna co myśleć o moich objawach .
1 ciąża miałam do 4 miesiąca okres i gdyby nie wizyta kontrolna nie wiedziałam by o ciąży zupełny brak objawów 2 ciąża tak samo 3 miesiąc i okres tylko że przybierałam na wadze wiec poleciałam do lekarza i ciążą i 3 ciąża też okres miałam normalnie nie skazywało nic na ciążę jedynie co strasznie dużo zjadałam jajek i ktoś mi powiedział że to prze ciąże he uśmiałam się ale jednak postanowiłam wykonać test i co okazało się ciąża ,ale do sedna 23 miałam stosunek wiadomo jaki jak staramy się o dzidzie 6 dni przed okresem zamiast okresu dostałam 3 dniowe jasno brązowe plamienia no nic mówię zbliża się okres ale jakoś nie przyszedł od 10 zaczęłam być senna i odczuwam zmęczenie nawet gdy nic nie robię dziwne zmiany nastroju złości płacze czasem pojawiały się mdłości bez wymiotów i też zgaga mierze temperaturę i ciągle takie skoki 36.8 37,1 37,5 zauważyłam też ze miejsce intymne jest sinawe czuje jak by brzuch mi pęczniał od 14 mam ciągły głód choć jestem pełna i dziś postanowiłam wykonać test o 6 zaraz po przebudzeniu zgodnie z instrukcja i wyszedł negatywny i tu moje pytanie czy test za wczesny czy błędny idę na dniach do gin ale chciała by już wiedzieć czy mieć nadzieje czy nie łudzić się,ps jeśli poproszę o usg do pochwowe czy ewentualna wczesna ciąże będzie widać ? Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Tak ale tym razem nie mam okresu zamiast niego były plamienia i ten test negatywny w poprzednich ciąży od razu był pozytywny dla tego pytam bo nie wiem co myśleć czy ciąża czy nie , i zapomniałam dodać do tego temat śluzu wodnisty lepki ale z odrobiną jak by białka też miałam mocz ciemniejszy od zdarzenia plamień teraz już jest normalnie nie wiem czy to coś istotnego ale może ekspert się wypowie i napisze swoją opinie , wiem że muszę iść do gina czekam na termin ale do tego czasu bym chciała co nieco wiedzieć

Odnośnik do komentarza

Jeszcze 3 dni czekania na wizyte lekarza a mysli mi spokoju nie dawaj czy takie objawy zwiastuja ciaze czy tez nie wiem ze z testami ruznie bywa dla tego od razu poprosze na krew tylko te czekanie jest stresujace 'a dzis sluz zauwazylam taki mleczny i znow na mys przychodzi pytanie ciaza czy nie a bardzo bym jescze chciala miec dzidzie w koncu latka leca,pozdrawiam moze jakis lekarz sie wypowie ?

Odnośnik do komentarza

~NOWA38
Jeszcze 3 dni czekania na wizyte lekarza a mysli mi spokoju nie dawaj czy takie objawy zwiastuja ciaze czy tez nie wiem ze z testami ruznie bywa dla tego od razu poprosze na krew tylko te czekanie jest stresujace 'a dzis sluz zauwazylam taki mleczny i znow na mys przychodzi pytanie ciaza czy nie a bardzo bym jescze chciala miec dzidzie w koncu latka leca,pozdrawiam moze jakis lekarz sie wypowie ?
A raczej śluz jakby białko kurze ale z przezroczysta ilością i da się na trochę rozciągnąć ,to raczej chyba nie są dni płodne gdyż nie miałam okresu tylko plamienia a może się mylę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...