Skocz do zawartości
Forum

Chłopak "pies ogrodnika"


Gość amanda123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z chłopakiem,którego poznałam pół roku temu(Michał).Bardzo często się spotykaliśmy,czasem chciał spotykać się nawet 2 razy dziennie,nie brakowało nam tematów,planowaliśmy przyszłe lata(wyjazdy itp),podczas rozmów często towarzyszyły nam erotyczne podteksty,pisaliśmy ze sobą kiedy nie mogliśmy się spotkać,pisał,że mnie uwielbia,że jest o mnie ciągle zazdrosny,że tęskni a teraz wszystko się zepsuło.Problemy zaczęły się jakiś miesiąc temu.Prawie całkiem przestał do mnie pisać,przestał aranżować spotkania wykręcając się brakiem czasu,szkołą a kiedy chciał spotykać się w weekendy to mówił(nadal mówi),że w weekendy musi odpocząc bo ma nawał nauki.Pisałam mu swoje uwagi co do tej sytuacji-twierdził,że przesadzam ,więc w końcu przestałam się całkiem odzywać.Wtedy zaczął do mnie pisać więc dałam mu ultimatum-albo się stara,albo koniec znajomości ,wtedy zaczął pisać,że chciałby się ze mną spotykać codziennie,ale nie może i to nie jego wina,że chciałby ze mną mieszkać,że będzie się starał a kiedy mu uwierzyłam,wybaczyłam stało się to samo-brak kontaktu,brak starań.Kiedy próbowałam mu wbić do głowy,że ja już nie mam zamiaru się o niego starać,że teraz dalszy ciąg tej znajomości zależy od niego wtedy znowu zaczął przepraszać i ta sama gadka po paru dniach.Poznałam też ostatnio jego sąsiada(pare lat starszy od niego) i zaczęłam z nim gdzieś wyłazić bo mieliśmy dużo wspólnych tematów,ale nie myślałam o niczym więcej ponieważ nadal zależało mi na Michale,to kiedy dowiedział się o znajomości z jego sąsiadem zaczął pisać,że jest zazdrosny itp. Skoro jest zazdrosny,skoro mu zależy to dlaczego nie chce się spotykać,nie odzywa się i nie stara?Moja przyjaciółka nazywa Michała 'psem ogrodnika' nikomu mnie nie odda,ale sam też nie weźmie,że tak powiem materialistycznie.Naprawdę cholernie mi na nim zależy,nie mogę przestać o nim myśleć i nie chcę zrywać tego kontaktu,ale jeśli on ma takie podejście..
Chciałabym wiedzieć co oznacza jego zachowanie i co powinnam zrobić,z góry dziękuję,do widzenia.

Odnośnik do komentarza

Witaj amanda123!

Nie wiem, dlaczego Twój chłopak Michał zachowuje się jak "pies ogrodnika", jak twierdzisz Ty i Twoja znajoma. Nie jestem w stanie obiektywnie ocenić Waszej relacji, tym bardziej, że znam tylko Twoją wizję związku. Podejrzewam, że Wasz związek zmienił się, ponieważ po pół roku znajomości minęła fascynacja... Nie oznacza to wcale, że związek musi być gorszej jakości. Jest po prostu inaczej i musicie razem z Michałem zastanowić się, co zrobić, by Wasz związek był ciągle satysfakcjonujący, by chciało się Wam obojgu starać. Być może Twój partner faktycznie ma teraz więcej obowiązków, mniej wolnego czasu na spotkania. Porozmawiajcie ze sobą, czego od siebie oczekujecie. Sprawdźcie swoje grafiki, ustalcie, kiedy ewentualnie moglibyście poświęcić sobie więcej czasu. Powiedz chłopakowi o swoich potrzebach, o tym, że chciałabyś go częściej widzieć i jest Ci przykro, kiedy czasami w ogóle się nie widujecie, bo nie ma dla Ciebie czasu. Opowiedz, co wówczas czujesz, jakie towarzyszą Ci emocje. Wierzę, że wspólnie znajdziecie sposób, by razem uratować Waszą relację. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to bardzo dziwnie zachowuje się Twój chłopak ,raczej do siebie nie pasujecie i nie widzę sensu ciągnięcia tego dalej,
ciekawe po ile macie lat,bo to zachowanie 14-15 latka,

jak widzi ,że się oddalasz to by Cię łapał ,a jak złapie to puszcza...,taka zabawa w kotka i myszkę,
pozostaje Ci dalej dawać się tylko gonić ,ale tak żeby Cię nie złapał...,
lub zerwać definitywnie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość ława nie kawa

Powodów może by wiele . Wyłania się obraz niedojrzałego chłopaka , a może jeszcze kogoś ma na boku -oku, Albo jeśli czuje że ,,ma cię " to wtedy spokojnie Cię lekceważy (bo ma ). No i jeszcze jedno , jest bardzo ambitny lub ma zaległości w nauce i temu musi się więcej poświecić . Wystarczy porozmawiać popytać , napisać , wyjaśnić , to bardzo proste wyjaśnić ! Wtedy podjąć decyzje ! Dziewczyny szybciej dorastają do roli...a chłopcy długo jeszcze NIE

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...