Skocz do zawartości
Forum

Sny o jedzeniu, głód w nocy i nad ranem


Gość ddd22

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnoi ciągle śni mi się jedzenie. Śpię niespokojnie, budzę się bardzo głodna. Swego czasu cierpiałam na anoreksję. Teraz już ważę w normie (162cm/49kg). Czy takie sny i głód mogą oznaczac, że wciąż jem za mało? Czy może to bardziej psychiczne?

Odnośnik do komentarza

Jem kolację. Ostatnio np. zjadłam 4 kanapki z serkiem do smarowania (czułam się naprawdę pełna). Było to o 19, spac poszłam o 23. Wczoraj najpierw o 19 zjadłam grahamkę i jabłko, a później o 21 jeszcze dojadłam trochę makreli z kromką chleba.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że wciąż nieprawidłowo się odżywiasz i twoja podświadomość w czasie snu, próbuje ci to uprzytomnić.
Nie jestem dietetykiem ale czytałam, że należy jeść wszystko i dość często, w małych ilościach. Do warzyw potrzebny jest tłuszcz, by witaminy i minerały zostały przyswojone przez organizm. /a jesz warzywa?/

Odnośnik do komentarza

ddd22, podejrzewam, że Twoje sny mają bardziej podłoże emocjonalne niż "ostrzegają Cię", że jesz ciągle za mało. Możliwe, że to na tle lękowym. Jeżeli nie jesteś pewna swoich nawyków żywieniowych, ilości zjadanych porcji etc., najlepiej skonsultować się z dietetykiem. Nie nadinterpretowałbym w tym kontekście treści snów. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...