Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby zapomnieć o dawnej miłości?


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Lala18 :)

No cóż - rada jest tylko jedna: klin klinem. A poza tym czas wszystko zmienia. Ze swojego doświadczenia wiem, że po latach sama się z siebie śmiałam wspominając dawne uniesienia.

Jeśli dodatkowo ten ktoś Cię okłamał podając się za kogoś innego to nie masz czego żałować. Taka strata, to żadna strata.
Głowisia do góry!!! :) Skup się na sobie, nie rozpamiętuj tego, nie pielęgnuj w sobie żalu. Spójrz na to tak: było, minęło. Życie toczy się dalej.:) "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy" :)))

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Lala18, podejrzewam, że dawna miłość, o której wspominasz, nie jest wcale taka dawna. Pewnie to dość świeża sprawa, dlatego tak mocno to przeżywasz i cierpisz. Masz prawo do tych uczuć, ale pamiętaj, by ich w sobie nie pielęgnować. Daj sobie czas, by przeżyć to rozczarowanie, a jestem pewna, że otworzysz się na nowe znajomości, które mogą być o wiele bardziej satysfakcjonujące niż ta, którą przeżyłaś. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardka87

Jak dla mnie metoda klin klinem jest kiepska, ponieważ wchodzi się w relacje z inną osobą, mając jeszcze w sercu swojego byłego. Takie związki szybko się kończą i zawsze jedna osoba cierpi.
Moja metoda na zapomnienie o dwanej miłości to zajęcie sie czymś, skupienie na sobie. Rozwijanie swoich pasji, spotykanie ze znajomymi, tak by nie siedzieć i nie myśleć. Do tego pozbycie się rzeczy, które by nam przypominały o dawnej miłości. Wynieś rzeczy do piwnicy, czy w oddaj je tak by ich nie widzieć. Mi to pomogło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...