Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z chłopakiem, utrata pracy i konflikt z rodzicami


Gość Smutna Ala

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lata, jestem bezrobotna, przebywam na utrzymaniu rodziców. 3 miesiące temu rozstałam się z chłopakiem z którym miałam zamieszkać u niego w mieście i poszukać u niego w mieście pracy po 13 miesięcznym związku, można powiedzieć że był to mój pierwszy i jedyny związek. Mieszkam z rodzicami, jeżdzą po mnie że nie mam pracy, we wtorek zostałam zwolniona z pracy w której pracowałam 2 tygodnie tylko ale nie z mojej winy. Bardzo cierpie z powodu rozstania dotychczas, czuje się samotna, bardzo brakuje mi tego przyjaciela którego miałam w chłopaku i samego chłopaka mimo że czasem on i jego matka byli okropni dla mnie, mimo to chyba lepiej wtedy się czułam niż teraz, cierpie po utracie pracy która pozwalała mi zapomnieć o tym jak brak mi drugiej połowy i jej wsparcia. wcześniej pracowałam 2 tygodnie w biedronce na ochronie na umowę zlecenie, sama się zwolniłam bo sie bałam, uznałam że ta praca na prawde nie jest dla mnie. Dzisiaj u stomatologa dowiedziałam się że musze 350zł wydać na leczenie kanałowe szóstki- czyli trzykanałowe, rodzice zaczeli na mnie się wydzierać że wybrałam złego lekarza bo za drogo że u innego na pewno byłoby taniej. Jestem załamana życie mi ciągle piaskiem w oczy

Odnośnik do komentarza

Kochanie !
Jest tak : jesteś bezrobotna, rozstałaś się z chłopakiem i ząb Cię boli. Nie mam pojęcia, jak Cię pocieszyć. Powiem tak : młoda jesteś, życie przed Tobą i wcześniej czy później wszystko się ułoży. Trzeba w to tylko wierzyć, nie załamywać się i aktywnie próbować zmienić swoją trudną sytuację.
Jeśli idzie o leczenie zęba, to faktycznie trafiłaś na zdziercę. Sam niedawno leczyłem 6 i w sumie zapłaciłem 250 zł za trzy wizyty. Trzymaj się. Wiedz, że trzymam za Ciebie kciuki.

cieplutko pozdrawiam

Pangolin

Odnośnik do komentarza

Smutna Alu, zdaję sobie sprawę, że jesteś załamana, że na dzień dzisiejszy świat jawi się w szarych barwach. Prawdopodobnie przeżywasz trudny czas w związku z nagromadzeniem się w Twoim życiu trudnych doświadczeń - utrata pracy, rozstanie z chłopakiem, brak zrozumienia ze strony rodziców i na dokładkę bolący ząb. To jest dość sporo do udźwignięcia, ale wierzę, że wszystko powoli się ułoży, że zęba da się wyleczyć, że znajdziesz pracę i że czas ukoi ból po rozstaniu z partnerem. Po prostu daj sobie czas. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...