Skocz do zawartości
Forum

Biały język a grzybica


blacktoblack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
prawdopodobnie grzyby , trzeba zrezygnować z cukru i napojów gazowanych , mąki pszennej, mleka krowiego , jeśli masz zaburzenia trawienia - pić liść pokrzywy , liść maliny ,jeśli wypijesz to polecam spiruline - można upiec placki ( płatki owsianne + jajko+ łyżka spiruliny + ksylitol lub miód+słonecznik + siemie+ woda )
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ciapek123456789

Witam mam 22 lata od dluzszego czasu mam pewien problem ktory mnie bardzo martwi mam brak apetytu potrafie nie jesc caly dzien musze sie zmuszac zeby zjesc co kolwiek 4 kilo schudlem wazylem 69 obecnie 64-65 jak cos zjem zaraz mi sie odbija przelewa w zoladku porafi cos sie wiercic jak by chcilo wyjsc na zewneatrz z dnia na dzien chudne w oczach mam ciagle zimne rece kuje mnie w glowie boli w podbrzuszu uczucie jak by mi cos chodzilo pod skora glowy moze pasozyty ? ma ktos jakis pomysl
moja morfologia
wbc 3.62 norma od 4.00 do 11
mam obnizone biale krwinki plytki krwi 215 norma od 150 do 450
i podwyzszony alat

Odnośnik do komentarza
Gość ciapek123456789

roznie staram sie trzymac diete ale chleb ze szynka na sniadanie lub z tunczykiem czasami z pomidorem zawsze na obiad zupy malo kolacji zadko fast foody starlem sie prowadzic zdrowy tryb zycia nwm z kad nagle nie mam apetytu moze to wina tej przepukliny rozowru przelykowego i dodam ze ma gliste ludzka nie mam ochoty patrzec na jedzenie kiedys czulem ciagle glod teraz nic ciagle chudne chudne i boje sie rano na wage wchodzic ta grupe krwi musze poszukac jeszcze

Odnośnik do komentarza
Gość ciapek123456789

teraz to juz nic nie jem na obiad bo mam wstred do jedzenia malo co pije wczesniej to rosol ziemniaki kartofle kotlet zupa pomidorowa przynajmniej co dwa dni mieso w tygodniu teraz to jakos pare kromek chleba to moj obiad no mi si wydaje ze to wina tez tej przepukliny mam ciagle uczucie kluchy w gardle laskocze w zoladku mnie itp moze tasiemiec juz nwm

Odnośnik do komentarza

Witaj
jak już to wina pasożytów -glista- powinieneś jeść 25dag pestek dyni dziennie najlepiej na noc , pić sok z kiszonej kapusty,dziurawiec, pokrzywę-liść, jeść czosnek, zmień chleb na żytni lub wafle ryżowe ale bez cukru , do tego pasta z soczewicy lub groszku zielonego ( czerwona soczewica -gotujesz 5 min aż się woda wygotuje - zmiksować do tego łyżka oleju z wiesiołka lub inny+ kminek mielony +majeranek+możesz wg. uznania czosnek lub pietruszka zielona, koperek) ( groszek z puszki bez cukru lub mrożony zmiksować dolać pół szkl wody z łyżką m. ziemniaczanej lub skrobi kukurydzianej zagotować + łyżka oleju i dalej wdg uznania ) na obiad ugotuj zupę mogą być jarzyny bez kości oczywiście do tego kasza gryczana biała lub qwinoa , przyprawy: kminek , majeranek, pieprz, , anyż , kolendra , -to do zupy , ziemniaki + surówka z kiszonej kapusty+ marchew+olej , jeśli chcesz to mięso ale nie łącz białka ze skrobią , używaj mleka gryczanego lub innego , cynamon, goździki , pij jeszcze piołun, przywrotnik, bobrek trójlistny,możesz kupić w aptece-liść - polecam książkę -ALERGIE ,DR.DANUTA MYŁEK ,wyniki możesz napisać ale musisz wziąć się za siebie -jesteś tym co jesz a glista to nie koniec świata musisz się jej pozbyć no i więcej wiary a będzie ok , jeszcze jedno na wzmocnienie 3 x pyłek kwiatowy może być z miodem
pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...