Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, aby chłopak się stęskinił?


Gość majadscfds

Rekomendowane odpowiedzi

[Hej !/b]

Ja jestem dokładnie taki sam jak ten facet i też nie telefonuję. Trudno mi ocenić, dlaczego on do Ciebie nie dzwoni. Ja - pomimo że mam już prawie 100 lat , jak gadam z kobietami przez telefon, to czuję się skrępowany i z wrażenia robi mi się sucho w ustach - no po prostu nie umiem prawić pięknych słówek. Natomiast staram się, jak mogę, aby fajnie pisać.
No i tak sobie piszę sobie z jedną bardzo miłą dziewczyną ( jestem nią bardzo zainteresowany ), ale dla odmiany ona mnie olewa. Ja piszę do niej na przestrzeni kilku dni trzy - cztery porządne wiadomości a ona odpisuje mi raz i to nader krótko :) albo w ogóle.
To lepiej Ty mi doradź, co ja mam zrobić ??????????

Odnośnik do komentarza

A widziałaś do w realu czy znacie się tylko w wirtualny świecie, bo jeśli tylko w wirtualu, go znasz - to skąd pewność, że piszesz z kolesiem, może ktoś robi sobie z Ciebie żarty i dltego nie dzwoni.

A jeśli znasz go w realu, to możliwe iż przestał być zainteresowany Twoją osobą.

Nie bądz nachalna, odpuść sobie na kilka dni pisanie do niego, jeśli mu zależy - to sam do Cb odezwie się.. A jak nie, to trudno czasem tak wżyciu bywa.

Odnośnik do komentarza

majadscfds, czy z chłopakiem, którego masz na myśli, widziałaś się kiedykolwiek na żywo, czy Wasze kontakty ograniczają się jedynie do wiadomości SMS albo w Internecie? Pytasz, jak sprawić, by chłopak za Tobą zatęsknił i się do Ciebie odezwał. Najlepiej sama przestań do niego pisać i zabiegać o kontakt. Po prostu zamilknij na jakiś czas i czekaj na ruch z jego strony. Jeśli się nie odezwie, to możliwe, że nie jest zainteresowany rozwojem znajomości. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość zielony kapturek777

A czemu na niego się uparłaś? Jeśli wytrzymasz nie pisząc do niego np.przez tydzień a i on się w ogóle nie odezwie, to daj sobie spokój. Zresztą gdyby był poważnie zainteresowany to wypadało by mu zadzwonić. Tony smsów pisze się w liceum, chyba, że w takim wieku jesteście. Jeśli on jest nieśmiały i łatwiej mu pisać, to ok, da się zrozumieć (o ile jest w b.młodym wieku) ale mógłby cię gdzieś zaprosić. Powiem z autopsji: Jeśli facetowi zależy, to kobieta widzi i wie, że jemu zależy. Jeśli Cię zlewa, daruj sobie hultaja i upatrz sobie lepszy model :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...