Skocz do zawartości
Forum

Jak zainteresować sobą chłopaka?


Gość calvados

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam, że nie będę szukać miłości, i będę cieszyś się młodością, aż tu nagle jak na złość poznałam chłopaka w szkole (Liceum) . On jest o rok młodszy ale nie wygląda. Przez pierwsze 3 dni super się pisało. Lubi taką samą muzykę jak ja, ma podobne poglądy. Chyba mi się wygadał z pewnych spraw (wcale na to nie nalegałam), pocieszałam go itp. Wydawało mi się, że się zaleca, ale odrzucałam to. Pisałam, że się nie znamy. Potem już nie pisał. Było tylko cześć w szkole i żadnej dłuższej rozmowy, tylko przechodząc. Ogólnie mówimy sobie hej na korytarzu, od czasu do czasu jak się na mnie patrzy, mam wrażenie, że się uśmiecha. Gdy siedzę pod klasą, widzę jak przechodzi, a jego lekcje są na innym piętrze. Jest bardzo przystojny i potrafi się dobrze ubrać. Podoba się większości dziewczyn w szkole. Teraz to mi zależy i on mówi (nie wiem czy złośliwie), że się nie znamy. Ja piszę pierwsza na portalu i mam wrażenie, że jestem przez to nachalna. Właśnie chcę go poznać. Jak go no nie wiem, uwieść, zainteresować ? Czy może dać sobie na luz...

Odnośnik do komentarza

Kochanie !

To jest bardzo proste. Napisałaś, że interesuje Was ta sama muzyka. No to go zapytaj, czy nie wybrałby się z Tobą na jakiś koncert.
Ja nie wiem, czego Ty lubisz słuchać i wobec tego zamieszczam linka - dla Ciebie - z tym, czego ja ostatnio słucham .


Zupełnie nie rozumiem, dlaczego cieszenie się młodością ma wykluczyć szukanie miłości. Czy masz zamiar czekać aż będziesz miała 100 lat jak ja :) ????
Do dzieła !
Hmm ..... ja bym się jednak na Twoim miejscu nie próbował wiązać z kolesiem, jeśli ma nadwagę !

buziaczki

Pangolin

Odnośnik do komentarza

calvados, jeśli jesteś zainteresowana chłopakiem, a on również wysyła nieśmiałe sygnały, że chciałby z Tobą utrzymywać kontakt i bardziej Cię poznać, to do dzieła! ;) Później będziesz żałowała, że miałaś szansę, a jej nie wykorzystałaś. Oczywiście nie ma gwarancji, że z Twoich prób coś wyniknie i Wasza znajomość rozwinie się w sympatię, ale zawsze jest nadzieja, że zyskasz fajnego kolegę ;) Jest mnóstwo możliwości, by dać mu do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana. Jedna propozycja już padła - możecie wybrać się razem na koncert, skoro słuchacie podobnej muzyki. Możesz napisać do niego na portalu społecznościowym i zaproponować wspólny wypad na pizzę, lody, kawę czy co tam innego, na co młodzi ludzie teraz się wybierają ;) A może jest jakiś film, który teraz grają w kinie, na który zarówno Ty, jak i on chcielibyście się wybrać? Opcji jest mnóstwo, trzeba tylko odważyć się zrobić ten pierwszy krok i wyjść z inicjatywą. Po pierwszych próbach zobaczysz, czy chłopak odwzajemnia Twoje zainteresowanie, czy raczej z tej mąki chleba nie będzie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
calvados .....Możesz napisać do niego na portalu społecznościowym i zaproponować wspólny wypad na pizzę, lody, kawę czy co tam innego, na co młodzi ludzie teraz się wybierają ;) ..

Jezus ! Maria !
Pani Kamilo !!!
Tak to Pani napisała, jakby Pani nie zaliczała się do młodych ludzi :) a - proszę się tylko nie obrazić - gdybym ja miał taką fajną i młodą Dziewczynę u boku jak Pani , to po prostu byłbym zaszczycony. A tak a propos tego, gdzie się ludzie wybierają, to czy lubi Pani operę ?
serdecznie Panią pozdrawiam
Pangolin
p.s. Jest Pani dobrym duchem tego forum :) !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...