Skocz do zawartości
Forum

Jak zmienić swoje życie?


Gość chcecoszmienic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chcecoszmienic

Chce zmienic swoje zycie. Mam 25 lat a czuje jakbym do tej pory zyła w jakims uspieniu, klatce... Mam depresje odkad pamietam. Nie robiłam nic ze swoim zyciem bo sie bałam ludzi i zmian wolalam sie ukryc i nic nie robic. Jakis czas temu zaczelam chodzic na terapie do psychologa ale psycholog wyslal mnie do poradni uzaleznien i po zakonczeniu leczenia tam kazal wrocic do siebie. Jednak ja sobie olalam ta poradnie poszlam raz a potem sie nie pojawilam i balam sie zadzwonic... Chce cos zmienic bo nie potrafie tak dluzej zyc mam nerwice natrectw, fobie spoleczna i depresje, to strasznie utrudnia mi funkcjonowanie i czesto mam mysli samobojcze gdy nie potrafie wyrzucic natretnych mysli z glowy. Czy myslicie ze moglabym spowrotem tam sie zapisac mimo ze sobie olalam wizyte? Czy w ogole jest sens korzystac z pomocy psychologow skoro tak dlugo trzeba czekac na wizyty i zbyt duzo nie pomagaja? Czy radzic sobie jakos samej?

Odnośnik do komentarza

chcecoszmienic, nie wiem, od czego jesteś uzależniona, ale jeżeli terapeuta zasugerował, byś w pierwszej kolejności skorzystała z poradni leczenia uzależnień, a potem wróciła na indywidualne sesje, to myślę, że jak najbardziej powinnaś skorzystać z tych sugestii. Nie bój się, idź jeszcze raz do ośrodka leczenia uzależnień, nawet jeśli za pierwszym razem zdezerterowałaś. Walka o siebie i szczęśliwe życie zawsze ma sens. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość katarzyna26 88

a czym się obecnie zajmujesz, pracujesz,uczysz się? Co ogolnie doprowadziło do Twego stanu? jakie masz relacje rodzinne? Napisz coś więcej o sobie. To co opisujesz wygląda niepokojąco gdyż jesteś dorosła i wiesz, że tak się życia nie da przeżyć...;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...