Skocz do zawartości
Forum

Obsesyjna miłość i myśli samobójcze


Gość Przemox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Przemek. W tym roku będę obchodził 18 urodziny. Mój problem polega na tym, że nie umiem się odnaleźć zgubiłem się we własnym świecie. Otóż jeszcze 2 lata temu byłem chłopakiem optymistycznym, bez nałogów, byłem sportowcem. Do czasu, aż przyszedłem do technikum tam poznałem dziewczynę, byłem z nią 11 miesięcy lecz zerwaliśmy głównie z moich powodów, bo byłem w niej taki zakochany, że nie widziałem świata po za nią i traktowałem ją jak własność. Po miesiącu byłem pewny, że odkochałem się.Niestety to wróciło, mam myśli samobójcze, także próby. Z jednej strony chce odejść , a z drugiej zaś żyć by o nią walczyć, chociaż są nikłe szanse na to. Póki co całymi dniami leże w łóżku i myśląc nad sensem życia. Słysze głosy, które wzywają mnie do siebie.

Odnośnik do komentarza

Powinieneś pójść do terapeuty to na poczatek dobry krok. Powiedz mu o swoich obawach i o tym co się z Tobą dzieje, a on podpowie Ci co zrobić. Nie zostawaj z tym sam, nie warto się męczyć kiedy ktoś może CI pomóc. Gorąco pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

Pomocą dla rozwiązania Twojego problemu - może okazać się psychoterapia .

Będąc z kimś w związku nie można traktować , takowej osoby jak własność . Ponieważ każdy ma prawo do swobody , do tego by czuć się człowiekiem - ciągłe ograniczenia i narzucanie własnej woli - w zawrotnym tempie doprowadza do rozpadu związku .

Wątek jest stary , ale na przyszłość - warto udowodnić partnerce , że jesteś w stanie zmienić się dla niej - lecz nie słowami a czynem .
Jesteś jeszcze młodym człowiekiem i zawód miłosny nie powinien być powodem do tego , aby rezygnować z życia - które stoi przed Tobą otworem i może się stać piękne .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...