Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wjewjurka

A jeśli będę dalej stosował olej kokosowy to uda mi się przywrócić tą florę bakteryjną ?
Z tym olejem to przeczytałem gdzieś w necie że tam komuś pomógł.
To wysuszenie może być spowodowane papierosami ?
Czy jest jakaś żywność która może mi zaszkodzić ?
I czy mój czerwony kolor jest powód do obaw ?
I ostatnie pytanie czym jest spowodowany lekko żółty kolor spermy ?

Odnośnik do komentarza

Kolor spermy to raczej od jakiejś infekcji ale może być spowodowana fajkami lub złą dietą(brakiem np.fruktozy).Co do olejku kokosowego to stosuje się go z powodu zawartości kwasu kaprylowego który ma głównie działanie antygrzybiczne.Zrób posiew spermy(grzyby,bakterie) i wymaz z cewki na początek, jeśli w spermie masz jakieś "wałeczki" czyli konsystencja niejednorodna to tym bardziej posiew spermy jest wskazany.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Mi te objawy jako tako minęły, tylko dalej mi lata oko prawe. Walę magnez non stop, ale nic. Rano odkryłem małego, i pod żołędziem zaraz, jest jakby to powiedzieć strasznie sucho. Zbiera się chyba takie białe coś. Tzn tak to przynajmniej wygląda. Ogólnie to jest chyba co raz lepiej z małym.

Odnośnik do komentarza

Szczepan, to że ci lata powieka to oznaka niedoborów elektrolitów(najczęściej). Głównymi elektrolitami są:potas , wapń oraz magnez. Ja łykam dlatego aspargin+calcium.Może to też być niedobór wit. z grupy B.
Tak se myślałem że alliofil ci pomagał bo zbija trójglicerydy dlatego mogłeś czuć się po nim lepiej, a tak nawiasem mówiąc to dałeś czadu z tymi trójglicerydami-chlałeś kiedyś ostro?

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Tak wiem, miałem badania robione. Akurat na wyniku nie ma magnezu, ale wapń i potas jest idealnie. Nie chlałem nigdy, nie palę, nie żre, pracuje i robie spacery po 5-10 km dziennie. Problem pojawił mi się z rok temu jak miałem siedzącą pracę. Ale to miałem wyniki góra o 40 przekroczone. A teraz cholesterol norma do 190 ja mam 205, a tu norma 170 a ja 378. NO LOL ? Tylko że ja jeden błąd zrobiłem. Zrobiłem badanie jak jestem 2 dni na antybiotyku. W sumie czuje po sobie trójglicerydy bo mam zadyszke, ale mnie to dziwi. Powieka lata, trójglicerydy --> stres ??

Odnośnik do komentarza

To zapodaj B compleks.Wątroba też potrzebuje tych witamin.Ja we wtorek śmigam do gastroenterologa-on pierwszy zlecił mi CRP i ANA-1. Może jakiś kumaty, bo wspomniałem mu tylko o tkliwości brzucha i chrypkach nic nie mówiłem o stawach i innych przypadłościach-może coś się ruszy w diagnostyce bo mam dosyć samoleczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość franco346

do wisnia
no mi za duzo on tez niepomógł zrobilem wymaz z czerwonej moszny i wyszedl gronek ale wydaje mi sie ze to tez nietylko bo fatalnie sie czuje jakby ktos kijami poobijał crp 2,66 ob- 6 ciekawe niby zdrowy i tyle juz badań ale dalej cos nie tak za tydz czeka mnie operacja a ja juz czuje ze w rozsypce jak ja to wytrzymam moze wyda sie w szpitalu po operacji wtedy beda musieli juz szukac i leczyć z czego sie ciesze

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Do franco
Na co bedziesz operowany?
Do tfh
Wisnia pod katem fecalisa rozpatruje, ze ty antybiotyki musza pomoc. Linezolid ma niby niszczyc wszystkie odmiany fecalisa. To bardziej teoria z tym, ze one pomoga niz fakt.

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie :) Mam pewien problem ,który bardzo mnie martwi ... otóż od wakacji na moim prąciu w stanie spoczynku zaczyna pojawiać się coraz więcej żył !! Od czego to może być spowodowane ?? Byłem u lekarza zrobić badanie na żylaki powrózka nasiennego to były tylko one poszerzone,zresztą przy badaniu nie było widać tych żył ...bo penis był strasznie małych rozmiarów :) wiadome stres :) Bardzo mnie to martwi :( Mial ktos z was taką przypadłość ?? Nie było by w tym żadnego problemu gdyby nie to ,że mam problemy z erekcją jak i mam 22 lata ..
Poniżej wklejam link do zdjęć ;) Byłbym bardzo wdzięczny o opinie ,bo po prostu mnie to juz przerasta ! A wizyte u urologa mam dopiero za 2 tygodnie :/
http://iv.pl/images/70695993057374556259.jpg http://iv.pl/images/09108587405018918828.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość wjewjurka

Witam z suchością już mi się trochę poprawiło ale jest kolejny problem , otóż na moim małym pojawiły się małe kropeczki w kolorze nie czerwonym ale kolorze żołędzia występują tylko podczas erekcji w stanie spoczynku ich nie ma. Nie swędzą nie pieką tylko są i mnie denerwują . Wiecie co to może być ?
Jak to wyleczyć ? I czy w tym stanie mogę się masturbować czy lepiej to przeczekać ?
Trochę słabe zdjęcie ale coś tam widać.

monthly_2014_03/pomarszczona-zoladz-i-zaczerwienienia-pod-napletkiem_1609.jpg

Odnośnik do komentarza

Stosowałem Bedicort G na noc i Fucidin rano (na żołędzia). Inna dermatolog powiedziała, że miałem błędne leczenie, bo nie daje się 2 antybiotyków 1 raz dziennie, bo żaden nie mógł w pełni zadziałać i wogóle na taką delikatną skórę te maści są za ostre. Wydawało mi się wtedy, że Fucidin trochę pomagał. Będę o to pytał moja najnowszą dermatolog. W tej chwili bał bym się posmarować takimi maściami małego. jak ktoś próbuje nowej maści to tak jak mi urolog powiedział: najpier posmarować tylko małą część, żeby zobaczyć czy się nic nie stanie gorszego.

Odnośnik do komentarza

Bedicordem smarowałem raz dziennie rano po umyciu Jeleniem i nastepnie maść witaminową albo zwykła wazeline i na to tylko punktowo, delikatnie Bedicord, teraz robie to samo z Clobedemem. Bedicord jest z antybiotykiem, Clobederm to sam steryd ale silniejszy, 5 dni bede tym smarować, później jak bedzie poprawa to przechodze na Elidel ,słabszy o wiele

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...