Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chroniczny

No to cos ci powiem Szczepan. Ten antybiotyk, ktory mial ci spalic naskorek wedlug ciebie, to lek pierwszego rzutu na twojego fecalisa. Powiem cos wiecej bralem lewokse, a potem dwa tygodnie po lewoksie wyszedl mi w posiewie fekalia na nia wrazliwy. Taki twardziel z tej bakterii. Powiem ci jeszcze cos, wisnia bral prawie miesiac furagine i cipro w kombinacji, a ja bralem 2 tyg ampicylina plus furagina i jeszcze 2 tyg sama furagina. Problem dalej istnieje, choc nie powiem bylo lepiej nieco. Furagina podobno niezle tepi fekalisa. Sa rozne posty, jeden koles podobno bral 3 miesiace az mu pomoglo. Jestes gotowy na trzy miesiace? Po okolo tygodniu zaczna cie lapac skurcze w lydkach, interesujace uczucie. Na sam koniec pojawiaja sie mysli, a moze ten fekalis to tylko zanieczysczenie, w sumie z dupy to cewki nie tak daleko i spirala niepewnosci sie nakreca. Po cichu jednak mysle, ze to bakteria, choc nie wiem co mozna z tym zrobic. Jeden ma fart i 10 dni ampicyliny pomoze, innemu apteka cala nie pomaga. Ps. Testowalem sie dzisiaj na alergie i jestem uczulony na kurz. Sa jacys alergicy?

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Reasumujac. Dobrze sie zastanow czym chcesz dojebac tego bakcyla, jak dlugo i w jakiej kombinacji z innym lekiem, zeby nie mial sily przetrwac. Zastanow sie dobrze i skonsultuj to z kims madrym. Na co jest wrazliwy?

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Tzn wyzej. Sory na kom jestem. Widziales te zdjecie co dalem. To od tego feacilisa chyba. Eh. Ta jestem gotowy, bo walcze juz pol roku. Chuj pocierpie ale dohevie. Czytalem ze to od zebow kanalowo leczonych, a jakos w listopadzie nialem tak zeba robionego i potem candida mi sie zaczela. Slyszalem ze pomaga auto szczypionka i serie zastrzykow

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Jak jest w moczu, to mozna chyba zalozyc ze wychodzi ze srodka w takim razie. Nie miales zadnych dolegliwosci bolowych od strony prostaty, pecherza, jajek? Zastanow sie nad lekiem penetrujacym prostate, w kombinacji z czyms przeciwzapalnym i alpha blockerem.

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Moze jak sie podcierales, moze waclawem deske klozetowa albo porcelane zawadziles. Maze raczek nie umyles po kupce i podtarciu. Moze seks analny, a moze jakas panna bawila sie twoim sprzetem, a skad wiesz gdzie jej raczki albo usta byly. Sam sie przyznales, ze miales kontakt z panna lekkich obyczajow. Niektorzy twierdza ze przez scianki jelita moze przejsc. W kazdym razie jakos sie tam znalalza, a tego juz nie ustalisz jak;)

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Hmmm moze i mi sie zdarzylo. Od bardzo dawna duzo szczam. Wyleje sie i zaraz znow lece do kibla. Albo byly czasy jak sie wylalem juz, schowalem malwgo i bokserki mokre. A co z tym moim zaczerwieniem, bo to grzybica chyba bo mialem nalot w listopadzie, no a do teraz zostalo te zaczerwienienie na tym zdjeciu kilka stron wczesniej. Caly czas mnie boli na dole w plecach po prawej gdzie sa nerki. Juz mam badania krwi z rozmazem, usg, elektroity, proby watrobowe i inne bo do tego mi dochodzi bol po prawej stronie brzucha.

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Przewlekle zapalenie gruczolu krokowego ;) Urocza jednostka chorobowa, nad ktora swiat nauki rozklada rece. Kto wie, moze nalezysz do grupy szczesliwcow, ktora zostala prawidlowo zdiagnozowana i jak wezmiesz odpowiedni antybiotyk to bedzie w tydzien po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Gość marco 34

i uwież ze stan wacka to nie od fecalisa powiem wam wiecej załatwcie sobie neosine 500mg tak ze 100 sztuk i pompowanie po 2 tabsy dziennie
wyczuwam ze jest to skatowanie organizmu po antybiotykach i raz jedno raz 2 dzis rozmawialem z lekarzem i potwierdzil to i zas mam neosine

Odnośnik do komentarza

Powiem wam że to jest właśnie enterococcus faecalis - paciorkowiec kałowy mi też to wyszło z wymazu cewki, przejebane gó wno, ciężko się tego pozbyć, walcze 4 miesiące, dostałem teraz ampicilinę, mam nadzieję że pozbędę się tego kur stwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Do CCV
A czym do tej pory to leczyles? Ja bralem augmentin, ktory jest polaczeniem amoksycyliny z kwasem klawulonowym. Twoj to ampicylina z innym wspomagaczem. Obydwa antybiotyki to pochodne penicyliny o porownywalnym dzialaniu. Bralem 14 dni i niestety nie wyleczylo mnie to, choc wydaje mi sie ze mala poprawa byla. Daj znac jak na ciebie to podziala. Podaj jak mozesz czym sie leczyles do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...