Skocz do zawartości
Forum

Modlitwa o śmierć po zawale serca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój tato miał niedawno ciężki zawał, już dochodzi troche do normy fizycznej, ale dowiedziałam się jednej rzeczy. Swojej znajomej powiedział że modli się o swoją śmierć i nawet na jej odpowiedzi, że przecież ma kochającą córkę to powiedział ze ja sobie poradzę bo jestem już dorosła. Bardzo mnie to boli nie wiem co mam robić. Mam się umówić na wizytę do psychologa ale do tego czasu nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Często się zdarza że ludzie po zawale wpadają w depresję dlatego bardzo wskazana jest wizyta u psychologa.
A do tego czasu postaraj wspierac tatę dobrym słowem ,organizuj mu czas tak żeby miał jak najmniej czasu na myślenie.
Propnuję żebyś zadzwoniła na oddział na ktorym leżał tata i dowiedziała się czy jest możliwośc wizyty u psychologa klinicznego.Wiem z doświadczenia że to byłaby najlepsza opcja.Na pewno nie zostawiaj taty bez pomocy specjalisty.

Odnośnik do komentarza

karolina512, Twój tata jest po ciężkim zawale serca, pewnie w nie najlepszej formie i kondycji psychicznej, dlatego mówi czasami słowa, które mogą być dla Ciebie przykre. Twój tata potrzebuje teraz szczególnego wsparcia i pomocy. Nie zostawiaj go samego, wspieraj na duchu, a gdy złe samopoczucie ojca będzie się pogłębiało, warto rozważyć konsultację u psychologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Nie wiem czy tato po przebytym zawale korzystał z sanatorium poszpitalnego.Jeśli nie,to powinnaś skonsultować to z lekarzem prowadzącym lub rodzinnym.
Tam naprawdę ludzie o wiele szybciej dochodzą do dobrej formy,także myślę że to byłaby dobra opcja dla taty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...