Skocz do zawartości
Forum

Obrażanie innych w nerwach


Rekomendowane odpowiedzi

Zdarza sie,ze jak ktoś zle mnie traktuje,wykorzystuje,mówi cos zlego o mnie to mowie prawde co o nim mysle jaki jest.Zdarza sie ze,obrazam kogos jak jestes w nerwach,skad takie u mnie bierze sie z czym to spowodowane ,co prawda potrafie przeprosic osoby ale niektore niechca przeprosin.Wybieram sie do pecjalistow psychoterapeute ,psycholog by problem rozwiazac i pomogli mi ,cos doradzic pomoc .Ale mam osoby ktore nie patrza na to i nadal kumpluja sie ze mna pomimo ze czasem w nerwach zdarza sie ze zdenerwuje i obrazam bo sie wkurzam

Odnośnik do komentarza

"Zdarza sie,ze jak ktoś zle mnie traktuje,wykorzystuje,mówi cos zlego o mnie to mowie prawde co o nim mysle jaki jest"-

Wiesz co, nie wiem, czy to się kwalifikuje na jakąkolwiek terapię. Dla mnie to zupełnie normalny objaw. To że w takich sytuacjach czasem poniosą człowieka nerwy i powie o parę słów za dużo też jest według mnie naturalne, zwłaszcza gdy chodzi o coś poważnego. A to że umiesz przeprosić bardzo dobrze o Tobie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Gość CiociaKlocia

Może chodzi o to, że reagujesz zbyt emocjonalnie na pewne zachowania. Czasem warto policzyć do 10-ciu zanim się coś powie;) np. w pracy. Parę głupot palnęłam w życiu i potem tego żałowałam, więc teraz wolę powiedzieć za mało... jak co to później dopowiem;) "ważę" słowa, tak żeby żyło mi się wygodniej. Nie widzę sensu w tym, żeby się komuś narażać a jak ktoś mnie krzywdzi to mam prawo powiedzieć wprost, że nie życzę sobie pewnych zachowań, bez krzyku i najlepiej "na osobności". Krytykuję nie człowieka ale jego ZACHOWANIE.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...