Skocz do zawartości
Forum

Obawy przed ciążą i nerwica lękowa


Gość ona_55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat choruję na nerwicę natręct od kilku ładnych lat obecnie przyjmuje fevarin 200 mg mam zwiększoną dawkę chodzę do psychologa odkąd mam chłopaka boję się że mogłam zajść w ciążę chociaż sexu nie uprawiam chłopak ten zrywał ze mną nie raz bo nie chciałam z nim tego zrobić bo porstu nie jestem jeszcze gotowa a w przeszłości doświadczyłam złego dotyku i nie chcę jeszcze niby mam te 17 lat moje rówieśniczki uprawiją seks już petting i inne rzeczy ale ja nie jestem gotowa na takie coś i wczoraj spotkałam się z tym chłopakiem oglądaliśmy film i znowu się jakby zaczeło w sensie że całowaliśmy się przytulaliśmy się i zaczeło się on chciał włożyć mi ręcę pod spodnie ja mu zabierałam NIE WKŁADAŁ mi tam palców pettingu nie uprawialiśmy nic z tych rzeczy on spodni nie zdejmował przynajmniej ja tego nie zauważyłam ale jak tak leżeliśmy wstyd mi to pisać ale mam takie postanowienie że w niedzielę organizuję urodziony i że od tego dnia zacznę wszytsko od nowa wszytsko bo rzeczywiście mam wrażenie że on mnie trochę wykorzystuję ... i było tak że on leżał pomiędzy moimi nogami on był ja leżałam w ubraniach on i ona i on niespodziewanię tak jakby ściągnął mi spodnie ja je szybko chciałam nałożyć ale potem poczułam tam coś ciepłego i boję się że to mogł być jego nie w środku tylko przez bieliznę jakby ale z jendje strony nie widziałam żeby spodnie zdejmował i wgl i chyba że wcześniej ale wątpię bo nie dał by tak rady zauważyła bym coś i niczym bym się dzisiaj nie przejmowała gdyby nie to co poczułam to ciepłe coś boję się że mogło dojść do zapłodnienia bo wiadomo że sexu nie uprawialiśmy nic z tych rzeczy tylko to właśnie bo na prawdę poczułam tam coś dziwnię ciepłego i nie wiem co się dzieje bo na prawdę to było dziwinę ale myślę czy to możliwe żeby zdiął spodnie i bielzinę mnie tam doktnął skoro no nie zdiął mi całych spodni broń boże nawet nie było tak nie wiem że do kolan mi zdiął czy coś broń boże proszę o pomoc ... jestem dziewicą sexu nigdy nie uprawiałam moje koleżanki uprawiają seks a wciąży nie są pettign też jedna spała z chłopakiem nago tylko spali ale też w ciąży nie jest ja miałam okres 22.08 to chyba mam dni płodne niestety :( według kalendarzyka mam dzisiaj mieć owoluację ja rzadko mam okres wtedy kiedy powinnam i czasami mam 2 tygodnie potem czasami parę dni różnicę ale boję się bo gdybym nie poczuła tego ciepłego ja mu spodni czy on nie zdejmował przynajmniej ja tego nie robiłam nie dotykałam jego miejsc intymnych nic z tych rzeczy nie robiłam na prawdę boję się proszę powiedzieć czy jest duże ryzyko ciąży :( dziisaj myłam to miejsce chyba z 4 razy płynem do miejsc intymnych lałam wodą w łaziencer siedziałam na pewno 30 min a myłam tylko to miejsce płyn lałam tam właśnie na rękę i tam boję się proszę o pomoc :(((

Odnośnik do komentarza

Lecz dziewczyno tą nerwicę,bo zwariujesz od tego wkręcania się...,jeszcze chyba inne masz zaburzenia skoro nie pamiętasz...,

a najlepiej odpuść sobie chłopaków,do czasu jak nie będziesz się bała o ciążę,
jesteś chora ,trudno powiedz sobie,na chłopaka przyjdzie czas...
my tu na forum nie jesteśmy w stanie Ci pomóc,więc nie oczekuj takiej pomocy...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...