Skocz do zawartości
Forum

Brak zrozumienia i szacunku u ludzi


Rekomendowane odpowiedzi

Mysle nadtym dlaczego ludzie nie szanuja innych,nie rozumieja ludzi,kazdy czlowiek czy pozna ze szkoly,z dworu,z uczelni ignoruja osoby, raz chca z kims pojsc na piwko,pizze,a jak ktos dzwoni do osoby z propozycja to mam wrazenie ze ignoruja,olewaja,kombinuja ja rozumiem praca,rodina chyba ze nie ma ktos rodziny tylko praca ale da sie jakos czasem zarzadzac wygopodarzyc sobie tak by i na to i tamto miec czas ,mam dwoch kolegow liceum jak i z fundacji funda mundi co maj prace,szukaja soie partnerki/partnera i umijeja wygospodarzyc czasem tak by prace, na spotkanie oraz na partnera/partnerke miec czas nawet mja rodzine to potrafia spotkac sie,a sa ludzie co unikaja innych,nie rozumieja ludzi i maja inne zdania niz do mojego.Nawet jak sie dzwoni smsuje to narzekaja iluzje arogancy sa i pottrafia sie obrazac wzajemnie i klnac jak to naprawdzic i co zrobic by jakos dogadywac sie i dlaczego tak jest?Ludzie nie szanuja sie ,nie rozumieja innych

Odnośnik do komentarza

Ludzie są rózni. Trzeba to zrozumieć i zaakceptowac. Skoro tego nie tolerujesz to nie brnij do takich ludzi a wybieraj tych innych jak to opisujesz tych,ktorzy potrafią znalezc czas na prace,uczelnie czy znajomych.
Moim zdaniem nie ma sensu rozmyslac dlaczego tacy są... To bez sensu bo i tak tacy bedą i sie nie zmienią.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

macius55, ludzie są różni. Jeżeli jedni Ci nie pasują, nie znajdują dla Ciebie czasu, nie chcą się z Tobą spotykać, to wybieraj takich i dbaj o relacje z tymi ludźmi, którzy chcą podtrzymywać z Tobą kontakt. ;) Warto rozwijać te znajomości, które dają nam radość, które widzimy, że mają sens, bo obie strony wykazują jakieś zaangażowanie. Jeśli Ty wychodzisz z inicjatywą spotkania, a ktoś to nagminnie olewa, to Ty olej go i spotkaj się z kimś innym ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...