Skocz do zawartości
Forum

Skąpe krwawienie po luteinie i negatywny wynik b-HCG a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Czy zaburzenia hormonalne, (o ile je mam ) mogły zafałszować wynik BHCG, wykonany 19 dni po pettingu, a dokldiej wkladaniu tam palców? Okresy ostani były tak:19.01,19.02,19.03,16.04,10.05,05.06,06.07

Petting był 29 i 30 lipca. Okres miał być 6 sierpnia, nie było, więc brałam luteinę od 9 do 11 sierpnia. Od 13 do 19 sierpnia trwało krwawienie, niewielkie bo niewielkie, duzo skapsze d tego co zawsze mam. był tośluz z krwią.
18 sierpnia robiłam bhcg wynik <0.100.<br />
Dodam, że bo tym "okresiez luteiy" milam chyba sluz plodny(10 dc) a dopiero 18dc temp mi wzrosła z 36.4 na 36.7, a dziś nawe (22dc) temp wzrosła do 36.8(mierzona ok 45 min wcześiej). A z szyjką mam problem. Rano wysoko, wylotem do przodu, wystrczyło włozyć głebej palca to czułamten wylocik jej, zas popoludniu juz nizej, twardsz Podobnie było 19 dc. Mog wykluczyć ciążę? Piersi mam nabrzmiale lekko od 6 sierpnia, ale nie bolały, lecz wczoraj zaczely poboleważ, głowa mnie boli. Aa i od 14 dc am dużo obfitego, białego śluzu, uczucie wilgoci. Od wczoraj (21 dc) śluzu jest mniej, jednak uczucie wilgoci wystepuje. Chodzę częśo siusiu, ale to może kestiaspożywania napojów w dużej ilości. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dziś temperaturę mierzxyłam także wcześniej, ok50 minut prze3d czasem z poczatku cyklu. Szyjka rano po wysikaniu si ebyła twardsza, nisko. Zaś popoludniu była wyżej i miększa. Biały śluz występuje także. Wargi sromowe wieksze ciemniejsze , mniejsze maja kolor taki za bardzo aż ciemnorozowy. po rozszerzeniu warg sromowych, widze po jedenej i drugiej strony warg takie jakby żyły. czy tam moga byc zylyz? nie wiem jaki kolor mialy wcZzesniej. strasznie sie boję. Czy jakieś zaburzenie hormonalne mogło wplynac na wynik BHCG i wskazac negatywny? oczywiście nie wiem czy mam owe zaburzenia, ale sie martwie. piersi mam nabrzmiale od 6 sierpnia.

Odnośnik do komentarza

aa i czy na wynik bhcg może wpływac luteina, brana kilka dni przed robieniem badania, antybiotyk Nalicin brany przez 2 dni na zapalenie ukladu moczowego, furagin? bhcg robiłam w 6 dc wywolanego luteina. (zakadajac,ze pierwszy dzien plamienie z luteiny to okres)ale ten okres był dziwny. sluz z krwią. Czy bhcg wyklucza ciążę, cyz coś mogło zafałszować?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...