Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży przy staraniach o dziecko


Gość anusha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam 25 lat. Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Od połowy cyklu biorę luteinę profilaktycznie na podtrzymanie ewentualnej ciąży. Okres spóźnia mi się zaledwie 2 dni, co wcale mnie nie dziwi, ponieważ mam cykle bardzo nieregularne od pewnego czasu (25-33 dni). Mam wszystkie objawy wskazujące na nadchodzący okres (bóle podbrzusza, napięte piersi i wahania nastroju). Mniej więcej od owulacji moja temperatura utrzymywała się >36,70. Wczoraj natomiast temperatura spadła do 36,28stC, więc myślałam, że dostanę okres. Nic takiego się nie stało. Dziś temperatura znów wzrosła do 36,64stC. Czy może to o czymś świadczyć? Czy jest to jedynie moje doszukiwanie się i przewrażliwienie? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie czekaj na rozwój sytuacji, a przede wszystkim staraj się nie stresować, że znowu się nie uda. Jeśli chodzi o temperaturę, to nie jest za bardzo pewny objaw ciąży, ponieważ mamy teraz okres zimy, zatem wzrost może świadczyć np. o drobnej infekcji. W terminie spodziewanej miesiączki wykonaj test. Tylko to może dać Ci odpowiedź na pytanie, czy doszło do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...