Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię się zakochać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedługo skończę 17 lat. Martwi mnie to, że jak dotąd nie miałam żadnego chłopaka. Niby problem wałkowany już wiele razy. Na powodzenie w życiu nie mogę narzekać, ale rzadko coś czuję do chłopców, których spotykam na swojej drodze. Zakochana(jeśli tak to można nazwać) byłam chyba dwa razy. Tak, że to trwało dość długo. Raz w klasach 1-3 w SP, a potem w gimnazjum, ale wtedy byłam jeszcze nieśmiała. Teraz jestem o wiele śmielsza i tylko czasami odczuwam dyskomfort w kontaktach z ludźmi. Chciałabym się zakochać, poznać kogoś z kim będę mogła spędzać czas i nie będzie mnie wkurzał. Ogólnie wkurza mnie w chłopakach, że ciągle tylko piją, palą i interesuje ich tylko zabawa. Nie wiem czym może być spowodowane to, że nie umiem się zakochać. Wiem, że na każdego przyjdzie pora, ale może to w czym innym leży problem? Wychowywałam się bez ojca. Może o to chodzi? A może jestem po prostu wybredna i powinnam dać szansę jakiemuś chłopakowi? Proszę o jakieś rady itp.

Odnośnik do komentarza

Nie wiń sie za to ani to,ze brak Ci taty.Czasem tak bywa,ze trudno sie zakochać,trudno znalezć własciwą osobę.
Czasem nawet lepiej byc samą niz w nieudanym zwiazku, naprawdę.Sadze,ze mozesz sie bardziej otworzyc na nowe znajomosci bo nigdy nic nie wiadomo. Nie miej tez za wysokich wymagań bo niekiedy skreslamy facetow fajnych z niepotrzebnych powodow.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

adele16, wszystko z Tobą w porządku. Nie miałaś do tej pory żadnego chłopaka, bo po prostu nie trafiłaś na osobę, która by Ci odpowiadała, która by Cię zafascynowała. Nie bądź taką desperatką ;) Daj sobie czas, bądź cierpliwa! Jesteś młodą dziewczyną i jestem pewna, że zapoznasz jeszcze niejednego fajnego chłopaka i jeszcze nieraz się zakochasz. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...