Skocz do zawartości
Forum

Przerwa w zwiazku


Gość SandraM

Rekomendowane odpowiedzi

Hey dziewczyny jestem nowa osoba na tym forum. Od Paru dni mam dziwny problem..niestety nie mam z kim o tym porozmawiać ponieważ jestem sama z chłopakiem za granica. Jesteśmy w związku razem od prawie 3 lat i teraz zaczęło sie psuć. Nagle dziwnie on nie ma ochoty ze mna rozmawiac, zawsze jest zmeczony, zawsze slysze pozniej. Ostatnio rozmawialismy o tym wszystkim i powiedzial ze on sam nie wie co czuje do mnie jest jakis rozdarty. wiem duzo pracy i stres klopoty finansowe kazdego dobijaja. Ale nie umiem sobie poradzic z tym nie wiem jak pomoc nam w takiej sytuacji nie chce go stracic . Mielismy mnóstwo planow, planowalismy slub ale teraz raczej juz nie poniewaz powiedzial ze sie boi. Jestesmy mlodzi ja mam 22 lata a on 24. Kiedys bylismy zakochani w sobie bez opamietania wiem ze z czasem to mija ale ja go nadal kocham tak mocno jak pierwszego dnia zakochania a on juz nie.
Teraz mamy tydzien przerwy ale mieszkamy razem, odtraca mnie jeszcze badziej a jego wymowka jest przerwa. Mam dosc plakania po kryjomu.

Co moge zrobic w takiej sytuacji?
Pozdrawiam
Sandra M

Odnośnik do komentarza

SandraM, nie jestem zwolenniczką "przerw w związku". Albo się z kimś jest, albo nie. Jeżeli w Waszej relacji pojawiły się kłopoty, jakiś kryzys, to nie jest to czas, by od siebie odpoczywać i robić jakieś przerwy, ale żeby wspólnie razem zastanowić się, co robić, by zażegnać jakoś ten kryzys, by Wasza relacja była lepsza. Rozumiem, że Twój chłopak mógł się pogubić, może się bać np. ślubu, odpowiedzialności, może wkradła się w Wasze życie jakaś rutyna, ale nie sądzę, że pomożecie sobie przerwą w związku. Rozmawiajcie ze sobą o swoich potrzebach, oczekiwaniach, o tym, czego Wam brakuje, co chcielibyście zmienić w Waszej relacji, o ile oczywiście oboje chcecie jeszcze angażować się w tę relację. Oddalając się od siebie, na pewno nie rozwiążecie swoich problemów. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...