Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po pierwszym stosunku bez zabezpieczenia


Gość aga88844

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika6620

Dwa miesiące temu zdecydowaliśmy się z chłopakiem uprawiać seks. Pierwszy raz był bez zabezpieczenia, trwał dosłownie moment (bez wytrysku). Cztery dni potem dostałam okres. Czytałam w internecie że podczas ciąży może wystąpić u kobiety miesiączka więc po dwóch tyg od stosunku postanowiłam zrobić test, który wyszedł negatywny. Po miesiącu znowu miesiączkowałam i postanowiłam wykonać test (negatywny znowu). Miesiączkuję regularnie co 27 dni i nie spóźnił mi się ani razu, mimo to mam obawy że mogę być w ciąży gdyż mój brzuch drastycznie się powiększył, na co uwagę też zwróciła moja druga połowa. Czy to możliwe że po tych testach i po trzech miesiączkach mogę być jeszcze w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Dwa miesiące temu zdecydowaliśmy się z chłopakiem uprawiać seks. Pierwszy raz był bez zabezpieczenia, trwał dosłownie moment (bez wytrysku). Cztery dni potem dostałam okres. Czytałam w internecie że podczas ciąży może wystąpić u kobiety miesiączka więc po dwóch tyg od stosunku postanowiłam zrobić test, który wyszedł negatywny. Po miesiącu znowu miesiączkowałam i postanowiłam wykonać test (negatywny znowu). Miesiączkuję regularnie co 27 dni i nie spóźnił mi się ani razu, mimo to mam obawy że mogę być w ciąży gdyż mój brzuch drastycznie się powiększył, na co uwagę też zwróciła moja druga połowa. Czy to możliwe że po tych testach i po trzech miesiączkach mogę być jeszcze w ciąży?,,

Odnośnik do komentarza

Dwa miesiące temu zdecydowaliśmy się z chłopakiem uprawiać seks. Pierwszy raz był bez zabezpieczenia, trwał dosłownie moment (bez wytrysku). Cztery dni potem dostałam okres. Czytałam w internecie że podczas ciąży może wystąpić u kobiety miesiączka więc po dwóch tyg od stosunku postanowiłam zrobić test, który wyszedł negatywny. Po miesiącu znowu miesiączkowałam i postanowiłam wykonać test (negatywny znowu). Miesiączkuję regularnie co 27 dni i nie spóźnił mi się ani razu, mimo to mam obawy że mogę być w ciąży gdyż mój brzuch drastycznie się powiększył, na co uwagę też zwróciła moja druga połowa. Czy to możliwe że po tych testach i po trzech miesiączkach mogę być jeszcze w ciąży?
.

Odnośnik do komentarza

od pewnego czasu mierze temperature rano w pochwie poniewaz zle sie czulam czułam oslabienieitd, moje temperatury od lipca 11,07-37,,12,07-37;3/13.07-36,9/14,07-37,2/15.07-37,2/16,07-37,4/17,07-37;3/18,07-36,9/19,07-37,1/20,07-37.1/21,07-37.5/22,07-37,3/23,07-37.6/24,07-37.5/25,07-37./26,07-37.4/27,07-37.0/28,07-37.4/29,07-37.1/30,07-36.8/31,07-37.1-i tu wystapiło krwawienie trwalo trzy dni 1,08-37.2/2,08-37.2/3,08-36.7/4,08-37.5/5,08-37.1/6,08-36.8/7,08-37.2/8,08-37.2/9,08-37.1/10,08-36,5/11,08-37.2/12,08-37./14,08-37./15,08-37.4/16,08-37.1i tak do dzis jestrobilam test ale przed krwawieniem byl negatywny to znaczy 31lipca...jestem oslabiona mam zmienne nastroje ciagle jestem zła ,co mam myslec

Odnośnik do komentarza

Dwa miesiące temu zdecydowaliśmy się z chłopakiem uprawiać seks. Pierwszy raz był bez zabezpieczenia, trwał dosłownie moment (bez wytrysku). Cztery dni potem dostałam okres. Czytałam w internecie że podczas cią ży może wystąpić u kobiety miesiączka więc po dwóch tyg od stosunku postanowiłam zrobić test, który wyszedł negatywny. Po miesiącu znowu miesiączkowałam i postanowiłam wykonać test (negatywny znowu). Miesiączkuję regularnie co 27 dni i nie spóźnił mi się ani razu, mimo to mam obawy że mogę być w ciąży gdyż mój brzuch drastycznie się powiększył, na co uwagę też zwróciła moja druga połowa. Czy to możliwe że po tych testach i po trzech miesiączkach mogę być jeszcze w ciąży?

Odnośnik do komentarza

po pierwsze jeśli jesteś osobą dorosłą to idz jak najszybciej do doktora bo testy nie zawsze daja pewności lub , powinnaś sie zastanowić nad tym jak sie kochałaś ze swoim partnerem mimo jak piszesz nie było wytrysku w środku i tu pytanie czy wszedł w ciebie ponownie po wytrysku członkiem bo pamietaj że na penisie męskim też sa plemniki i jak byłaś w dniach płodnych to jest możliwość zajścia w ciąże . Ale ja nie jestem doktorem , może też być tak że organizm przystosowuje sie do tego że zaczynasz życie seksualne ale róznie może być . teraz mamy sierpieni zrób nowy test ciążowy może kup innej firmy .

Odnośnik do komentarza

nie zapominajmy że nie które kobiety mogą regularnie mieć okres a być w ciaży , wiec jeśli dziewczyna mówi i jej partner że podbrzusze sie zwiekszyło może to być ciaża i może mieć regularne okresy . Ja bym radziła jej żeby poszła do ginekologa żeby była spokojniejsza , i żeby nie było zdziewienia i szoku jak sie okaże że jest ciaża i płacz .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...