Skocz do zawartości
Forum

Wysoki wzrost a powodzenie u kobiet


Gość duzy1567

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat .Otóż mam problemy ,z którym się nie mogę uporać oraz zaakceptować .Przejdę do sedna ... jestem wysoki ... mam 194 cm wzrostu i to się nie podoba kobietom . Większość kobiet mówi ,że chce mieć wysokiego mężczyznę no dobrze ,ale mają te panie na myśli kogoś w okolicach 180-185 a nie przekraczającego 190 cm.. Czuje się jak jakiś dziwoląg ... Cóż najwidoczniej nie podobam się kobietom .Często ludzie a raczej kobiety zwracają uwagę jaki ty wielki ,urosłeś ?? ty olbrzymie itd ... Nie wiem co już o tym myśleć . Dodam ,że jestem jeszcze jasnym blondynem ;) może to też ma jakiś wpływ ,bo w końcu bruneci przeważają na tej planecie ..

Odnośnik do komentarza

Mam na studiach kolegę ciut wyższego od Ciebie, ma 196 wzrostu. I co? Ma dystans do siebie i nie przejmuje się tym! Wie że jest wysoki, dzieciaki często to komentują, ale nie załamuje się. Często z tego żartuje. Swój wzrost wykorzystuje do gry w kosza.
Co jeszcze? Tak jak Ty jest blondynem i znalazł dziewczynę. Nie, nie wielkoludkę. ;)

Nie przejmuj się wzrostem! Co z tego że dziewczyny mówią, że te 185 to max. Jak się któraś zakocha, to przestanie patrzeć na wzrost. :D

Odnośnik do komentarza

Przecież taki wzrost to dobry,gorzej jakbyś miał 170 albo 165-znam i takich. To dopiero jest kompleks. :p
Co do koloru włosów no cóż są różne gusta,ale widziałam dużo blondynów,którzy byli przystojni. Poza tym wątpię,żeby jakaś dziewczyna zrezygnowała z Ciebie ze względu na kolor włosów :)

Odnośnik do komentarza

hej,
wg mnie to nie przeszkadza dziewczynom. Myślę, że średnia wzorstu u dziewczyn to będzie gdzieś 165, a sporo jest wyższych, także spoko. to tak w kwestii technicznej- a mówiąc już poważnie, ja poznałam ostatnio pewnego chłopaka- nic z tego nie będzie, ale mimo, ze był bardzo wysoki- cos właśnie koło 190, to jednak jego osobowość była kluczowa. Fajny, wesoły, pomocny facet, nawet to, ze miał trochę wagi do zrzucenia by nie przeszkadzało;)
także...

Odnośnik do komentarza

Witaj duzy1567!

Myślę, że akurat Twój wysoki wzrost nie jest żadną przeszkodą w relacjach damsko-męskich. ;) Kobiety lubią wysokich mężczyzn i jak ktoś słusznie zauważył - lepiej mieć coś w okolicach 190 cm i więcej niż 165-170 cm. Po prostu nie trafiłeś jeszcze na tę jedną jedyną. Jeżeli poznasz dziewczynę, której się spodobasz (nie tylko pod względem wyglądu, ale przede wszystkim charakteru), to Twój wzrost nie będzie miał żadnego znaczenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Jak sam zauważyłeś wzrost nie zalatwi wszystkiego. Wysoki jest atutem i chyba nie ma granicy do za wysoki, gorzej jest z niskim. Natomiast trzeba jeszcze czasem umieć poczytać pomiędzy wierszami. Możliwe że dziewczyny wysyłają Ci sygnały zainteresowania, ale Ty nie potrafisz ich odczytać, albo oczekujesz komplementów dosłownych: Oj, ale jesteś wysokim mężczyzną, to wiiieeeellllki atut, kobieta czuje sie przy Tobie dobrze, podobasz mi się, czy nie chciałbyś się ze mną umówić... :/ a jak Tobie podoba się kobieta, to co do niej mówisz, rozumiem że jestes dosłowny, tak aby nie miała wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

No właśnie co do tych sygnałów to zbyt dużo nie mogę napisać ,bo ich nie dostrzegam a jak już to bardzo rzadko .Niestety mieszkam w małej miejscowości w której dziewczyny raczej lecą na typ bad boy tzn ćpanie ,picie ,lans itd a mnie takie coś nie rajcuje .Jak są jakieś dziewczyny porządne to już mają kogoś lub są starsze ode mnie 2,3 lata .Nie mam zamiaru zmieniać się dla kogoś .Nie toleruje pewnych zachowań ,i tego nie będę zmieniał ... a miasteczko z którego jestem można określić tylko jednym słowem Patologia .

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Ej nie dramatyzuj, tą patologie widać wyraźniej, bo w bardziej kolorowych ciuchach chodzi no i jest głośniejsza. Aczkolwiek rzeczywiście są miejsca w których no jakby mają lepsze warunki do namnażania.
Może zmiana miejsca zamieszkania? Jesteś młodziutki i możesz swoje życie jak plastelinę formować jeszcze to jest atut, jesteś wysoki to już drugi, nie jesteś ćpun i lanser to kolejny. Musisz znaleźć taką, która to zauważy i doceni. Spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Gość azdesperowana21

Nie wierzę, w to co czytam :D
Stary, taki wzrost to moje marzenie <3 ja ubolewam, że nie mogę znaleźć wysokiego mężczyzny (mam 168 ) , same kurduple mnie podrywają :D Szkoda, że masz tylko 19 lat :P <br /> Głowa do góry, niejedna doceni Twoj wzrost :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Takie gadanie tylko .. nie wiem w czym jest problem .Jestem normalnym chłopakiem ,który ma swoje zasady ,których bacznie przestrzega .Wygląd ?? ubieram się normalnie .. żaden swag itd. Gruby ani otyły nie jestem wręcz można stwierdzić ,że szczupły .Może to jest przeszkodą ?? Nie mam pojęcia ...

Odnośnik do komentarza

Dodam do tego jeszcze ,że zbyt wielu znajomych nie mam .Z racji tego ,widzę i wiem jakie otoczenie mnie otacza jak już wspomniałem same ćpuny ,alkoholicy a na złą drogę nie chcę .I po prostu nie zawieram tam jakiś relacji koleżeńskich z kolegami ..a o kobietach już nawet nie wspominając :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...