Skocz do zawartości
Forum

Co to może oznaczać zapis rozmiaru bielizny w notatniku męża?


Gość Jagodyzbieralam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jagodyzbieralam

U męża w notatniku znalazłam wpis: majtki s/m 65D 70C dodam, że to nie są moje gabaryty, córki nie mamy ani żadnej kuzynki, którą by sie takimi podarkami raczyło. Czy może być tak, że notatkę zrobił dla kogoś innego?

Odnośnik do komentarza
Gość Jagodyzbieralam

No niestety jego pismo, jego notatnik i jest świadom że w rozmiar majtek s nie zmieściłaby się. O to chodzi, że wprost gdybym zapytała to przecież nie powiedziałby że dla kochanki kupiłem ( jeśliby tak było). Podrążyłam temat, ale nie wprost, tylko pytając o zakupy bielizny, co o tym myśli itp. No to powiedział, że to intymna sprawa, a i że ostatnio był z kolegą w sklepie kiedy tamten kupował bielizne dla żony i że on mu zanotował jej rozmiary. Tylko czy koledzy chodzą razem na zakupy bielizny dla swoich żon? Nawet gdyby mieli po drodze i wychodzili z pracy razem? Dziękuję za odpowiedzi, prawdy pewnie nie poznam.

Odnośnik do komentarza

Różni są mężczyźni, więc niewykluczone, że niektórzy chodzą razem, by kupować bieliznę dla żon. ;) Chociaż dla mnie to podejrzane, skoro Twój mąż sam stwierdził, że kupno bielizny to intymna sprawa. Ja raczej nie spotkałam się z takim przypadkiem, by faceci chodzili razem (nawet najbliżsi przyjaciele), by jeden doradzał drugiemu, jaką bieliznę kupić żonie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...