Skocz do zawartości
Forum

Symptomy omdlenia po badaniu ginekologicznym i aplikacji tamponu


Gość sandra909

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sandra909

Szukałam w internecie informacji na temat mojej dolegliwości(?), ale nic nie znalazłam, więc liczę na to, że tutaj ktoś udzieli mi na nią odpowiedź. Podczas kiedy kilka lat temu niedługo po pierwszej miesiączce chciałam spróbować używać tamponów, podczas aplikacji zaczęłam mieć szum w uszach, momentalnie zrobiło mi się ciemno przed oczami i ogólnie myślałam już, że omdleję, wyciągnęłam tampon i po niedługim czasie wszystko wróciło do normy. Długo po tym nie chciałam już próbować używać tamponów, ale po jakimś czasie spróbowałam znowu, bo pomyślałam, że wtedy za pierwszym razem po prostu się zestresowałam i tyle. Za drugim razem to samo - szum w uszach, ciemno przed oczami. Więcej już tamponów nie próbowałam używać. Dzisiaj na badaniu ginekologicznym podczas dopochwowego usg - to samo po wstaniu z fotela! Nie powiedziałam o tym ginekologowi, bo nawet nie myślałam o tym, tylko o tym, żeby to się już skończyło. Poza tym było mi głupio. Zaznaczam, że podczas współżycia nie mam takiego problemu. Co może być tego przyczyną? Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie to samo, dziś byłam u ginekologa i po badaniu miałam szum w uszach, czarne plamki przed oczami i uczucie gorąca- ja musiałam o tym powiedzieć bo niewiele brakowało a wylądowałabym na podłodze - pożyłam się na kozetce i po kilku chwilach przeszło - to się zdarza zawsze na takim badaniu - a pierwszy raz tak samo jak u Ciebie podczas próby zaaplikowania tamponu. Wydaje mi się że może to wynikać z budowy naszych narządów rozrodczych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...