Skocz do zawartości
Forum

Znajomy, który nie chce koleżeńskiej relacji


Gość Caffee

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, może dziecinne, może wogole nie powinnam się tym zajmować, ale chcę jakoś wyjść z twarzą. Otóż: mam znajomego, w moim wieku, raczej bardzo płytka znajomość, ale zaczęła się trochę "burzliwie" <3<br /> Później właściwie traktowałam go jako znajomego, jednak on czasami, głównie, jak ja zagadałam zaczął coś kręcić, chciał się umówić, ale nie bardzo chciał gdzieś wyjść.Później wyjaśnił (tak jak właściwie podejrzewałam) o co mu chodzi, i bynajmniej nie o żadną znajomość ze mną. Zreszta też tak to ujął, że nie chce koleżeńskich relacji. Nie interesowały go moje sprawy, problemy itp, po jednej nocy by się skończyło. Mnie za to, taka relacja nie interesowała. Powiedzialam mu, że się na nim zawiodłam, że ja go w ten sposób nie traktowałam i tyle. Nie rozmawialismy od tego czasu, mam go jedynie w znajomych, ale pewnie powinnam wyrzucić, gdyż jakoś mnie to "ukuło", że nie potrzebuje mnie jako znajomej, to tak jabym się nadawała tylko do jednego...

Odnośnik do komentarza

Caffee, Twój znajomy traktował/traktuje Cię przedmiotowo. Zależało mu jedynie na seksie z Tobą. Nie chciał się angażować, nie interesowały go Twoje problemy, patrzył na Ciebie jak na obiekt seksualny, który można "zaliczyć". Wątpię, czy taka znajomość jest wartościowa, skoro nic nie wnosi do Twojego życia. Wydaje mi się, że znasz odpowiedź na stawiane przez siebie pytania - potrzebowałaś chyba jedynie potwierdzenia słuszności swoich rozmyślań na ten temat. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

twoje myślenie nie jest dziecinne. Po prostu czasami jesteśmy zaskakiwani tym, w jak chamski/przedmiotowy sposób ludzie chcieliby nas potraktować/traktują.
A pan niech spada na ...(no wiesz).....
buahaha...książe wielki co psom krawaty wiąże :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...