Skocz do zawartości
Forum

Głuche telefony


Gość autorka21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość autorka21

Pisze na forum bo już nie wiem co mam robić...otóz od 2 tyg mieszkam chwilowo u dziadków i czasami codziennie a czasami co 2 dni odbieram dziwne telefony. Gdy podnosze słuchawkę nikt sie nie odzywa,wiem ze ktos jest po drugiej stronie bo slysze czyjś oddech. Z poczatku myslalam,ze to pomylki ale teraz to zdecydowanie za czesto sie zdarza. Tak jakby ktos sprawdzal kto jest w domu?! Zaczyna mnie to przerażać. Nie mam jednak odwagi to zglosic bo nie potraktuja tego powaznie albo powiedza mi,ze nie ma realnego zagrożenia... Co ja moge zrobic w takiej sytuacji??

Odnośnik do komentarza
Gość Jabłuszko22

powinnaś wsiąść biling, można go zdobyć u każdego operatora. Wtedy zobaczyć, kto dzwoni, ewentualnie oddzwonić z zapytanie po co, ktoś tak często dzwoni. Może jak będą wiedzieć, że masz ich numer to się wystraszą, jak to nie pomoże to z tym bilingiem zgłoś się na policję.

Odnośnik do komentarza

Skoro to długo trwa to widać jest to celowe. Mozesz sprobowac te bilingi wziasc,bedziesz miala jakiś dowod. Nastepnym razem zapytaj od razu czego chcą ale nie oddzwaniaj! Rzeczywiscie na razie nie ma zagrozenia wiec policja nie bedzie w stanie pomoc. Ewentualnie moznaby namierzyc skad dzwonia jesli to stacjonarny bo jest zarejestrowany jesli to komorka w dodatku na karte to zero szans.To juz takie nękanie wiec masz prawo juz cos z tym robić.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Pewnie ktoś dzwoni z nr zastrzeżonego to i bilingi nie pomogą,albo właśnie z zakupionego ostatnio startera ,
tylko ewentualnie policja może coś z tym zrobić,choć też wątpliwe,
najlepiej nie odbieraj jak widzisz ,że nr jest zastrzeżony lub nieznany,
gorzej jak u dzwoni na nr domowy dziadków, a oni mają stary aparat ,masz okazję kupić im aparat nowocześniejszy.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...