Skocz do zawartości
Forum

Problemy z jedzeniem i stres a depresja


Rekomendowane odpowiedzi

Od pierwszej klasy podstawówki miałam 4 koleżanki, które wyżywały się na mnie psychicznie. Nie przypominam sobie, żebym coś złego im zrobiła. Ciągłe gadanie o tym, że jestem świnią itp. sprawiły iż nikt ze mną się nie bawił, nie rozmawiał, bardzo mało jadłam, ciągle się bałam, serce biło jak szalone. W domu nic o tym nie mówiłam i ciągle się bałam tak, jak bym była w szkole 24h. Od 7 lat już się wyżywają. Teraz jestem w klasie 3Gimnazjum po wakacjach i boję się, że będzie jak zawsze. W 3 klasie podst. wagarowałam. Rodzice nakryli mnie i dostałam 3 razy w tyłek. Płakałam, bałam się. Rodzice nie wiedzieli dlaczego tak się dzieje. Z tego powodu zaczęłam się bać też i rodziców. Teraz kiedy jestem starsza mówię im o problemach, ale niestety problemy z jedzeniem i stres powrócił. Nigdy nie byłam u psychologa dlatego zastanawiam się czy muszę iść. Nie wiem co mam robić pomimo tego robię co lubię, ale to już nie pomaga, gdyż nie mogę sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza

Nie masz depresji.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...