Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość o koleżankę chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Proszę się nie przestraszyć długą treścią bo potrzebuje pomocy. Jestem od jakiegoś czasu zdołowana faktem że mój chłopak bardzo często zagaduje dziewczyny. Jestem z chłopakiem 1,5 roku i nigdy nie mieliśmy problemów związane z zazdrością. Od czasu gdy przyjaciel chłopaka zostawił swoją dziewczynę i poszedł do innej. Mój chłopak lubiał tą dziewczynę i jak to on (ma bardzo dobre serce) zaczął ją pocieszać i słodzić żeby dziewczyna się nie zdołowała. Też ją znałam dlatego nic mnie to nie robiło do puki przypadkowo gdy chłopak wyszedł do łazienki ona napisała do niego cześć co porabiasz. Mój chłopak nie kasuje wiadomości na fb dlatego wyskoczyła wcześniejsza rozmowa i zakończył ją papa Maleńka . i tu coś we mnie pękło bo on tylko do mnie tak mówił . i stwierdziłam że coś jest więcej niż tylko znajomość. Zrobiłam mu awanturę że co on sobie wyobraża tak do koleżanki pisać ( dla mnie nie jest normalne tak pisać do znajomej)

Cała sprawa ucichła . Nie dawno jakieś 2 tyg sytacja się powturzyła jednak z inną dziewczyną. Była to jego koleżanka z klasy maturalnej ( on teraz pisał mature) i tak samo do niej napisał papa Maleńka . Ja już nie wiedziałam co robić za bardzo mi na nim zależy :( co ja mam robić . Przyszedl ja rozpłakana i wiedział już o co chodzi powiedział że ona dla niego nic nie znaczy, że kocha tylko mnie , że jestem dla niego całym życiem , że ze mną chce spędzić reszte życia i że pisze do niej dlatego że jest malutka ona 150 cm a on 186 cm dla mnie to nie wymówka . Przynał mi racje przykro mu było że znów mnie zawiódł. Powiedział że teraz jak chce mogę sobie wchodzić do niego na fb i sprawdzić jego wiargodność ...

I dzisiaj mnie niestety korciło i weszłam na niego fb. cieszyłam się bo nie pisał jej maleńka. ale to co przeczytałam ... nie wiem co myśleć. A wiec zaczął jej się pytać czy uprawiała seks .. pisał że chce się do niej prztulić bo się stesknił nawet mają się kiedyś spotka i pogadać w 4 oczy ... i co ja mam robić? powiedzieć mu że to przeczytałam,? za bardzo mi zależy na nim ...

Pomóżcie proszę
:( :(

Odnośnik do komentarza

Chłopak nie jest lojalny i sądzę, że będzie coraz gorzej.
Zastanów się, czy dasz radę wytrzymać z kimś takim.
Nie zmienisz go na dłuższą metę, więc albo się z tym pogódź, albo pomyśl o rozstaniu.
Możesz postawić ultimatum, albo ty, albo inne panienki. problem w tym, że może wybrać te inne, a ty nie jesteś gotowa na rozstanie.
Najpierw sprawę przemyśl.

Odnośnik do komentarza

Mialam raz taka sytuacje ze moj chlopak napisal do dziewczyny, swojej bylej bo ta pozaliła mu sie,ze facet ja zostawil sama w ciazy. Bylam o to zla, ale dostałam szczegolowe wytlumaczenie (dlaczego,po co to bylo itp) i jego kontakt z nią sie urwał na dobre po tym incydencie. Jest teraz calkowicie szczery i wiem,ze z nikim nie pisze na boku. Co innego Twoja sytuacja.Twoj chlopak z nia utrzymuje kontakt i to juz nie jest zwykle pocieszenie. Moge tylko doradzic rozmowe z nim i powiedz mu jak ty sie z tym czujesz. Jesli Cie kocha to powinien odpuscic sobie tamtą bo to absolutnie nieuczciwe wobec Ciebie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Endorfinka

nie wiem jak jest pomiędzy wami, ale on nie jest lojalny wobec ciebie ani Ty wobec niego. Bo skoro go tak bardzo kochasz to po co włazisz na jego fb? to brak zaufania....Rozumiem, że sytuacja cię do tego zmusiła ale to nie stawia Cię w dobrym świetle....
A co do chłopaka to wóz albo przewóz. Postaw sprawę jasno, zapytaj się co to ma znaczyć i tyle...

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Ja to się tylko zastanawiam czy on zdał tą maturę, bo albo jest upośledzony, albo z Ciebie robi głupią, albo coś ma problemy z granicami pomiędzy koleżanka a dziewczyna. A jakie to on daje Ci dowody miłości?

Odnośnik do komentarza

klopotliwa_ania, sytuacja jest dość prosta. Musisz koniecznie porozmawiać ze swoim chłopakiem i powiedzieć mu o tym, co czujesz, że jest Ci bardzo przykro, że kontaktuje się z innymi dziewczynami i prowadzi rozmowy w taki sposób, że wypytuje je o intymne tematy, jak np. to, czy uprawiały seks. Jeżeli jest z Tobą w związku, to takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Owszem, niezbyt dobrze o Tobie świadczy fakt, że sprawdzasz rozmowy chłopaka na FB, ale rozumiem, że dał Ci pozwolenie, wiec jesteś "usprawiedliwiona". Niemniej jednak brakuje w Waszej relacji zaufania i szacunku. Wóz albo przewóz. Albo chłopak przestanie "flirtować" (tak, to wygląda jak flirt) z innymi dziewczynami , albo Ty odchodzisz. Nie możesz pozwolić, by on Cię w taki sposób traktował. Tak nie zachowuje się kochający chłopak. Pozdrawiam i życzę owocnej rozmowy!

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze to dobrze zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Ja na pewno polecam Wam, byście przeanalizowali, czy czasem problem nie leży w innym miejscu. Często to kwestie, które są ukryte w głowie sprawiają, że pojawiają się problemy z potencją. Właśnie dlatego warto zajrzeć do  https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i samemu przekonać się, jak moglibyście temu zaradzić bez farmaceutyków.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.07.2014 o 00:31, klopotliwa_ania napisał:

Witam .Proszę się nie przestraszyć długą treścią bo potrzebuje pomocy. Jestem od jakiegoś czasu zdołowana faktem że mój chłopak bardzo często zagaduje dziewczyny. Jestem z chłopakiem 1,5 roku i nigdy nie mieliśmy problemów związane z zazdrością. Od czasu gdy przyjaciel chłopaka zostawił swoją dziewczynę i poszedł do innej. Mój chłopak lubiał tą dziewczynę i jak to on (ma bardzo dobre serce) zaczął ją pocieszać i słodzić żeby dziewczyna się nie zdołowała. Też ją znałam dlatego nic mnie to nie robiło do puki przypadkowo gdy chłopak wyszedł do łazienki ona napisała do niego cześć co porabiasz. Mój chłopak nie kasuje wiadomości na fb dlatego wyskoczyła wcześniejsza rozmowa i zakończył ją papa Maleńka . i tu coś we mnie pękło bo on tylko do mnie tak mówił . i stwierdziłam że coś jest więcej niż tylko znajomość. Zrobiłam mu awanturę że co on sobie wyobraża tak do koleżanki pisać ( dla mnie nie jest normalne tak pisać do znajomej)

Cała sprawa ucichła . Nie dawno jakieś 2 tyg sytacja się powturzyła jednak z inną dziewczyną. Była to jego koleżanka z klasy maturalnej ( on teraz pisał mature) i tak samo do niej napisał papa Maleńka . Ja już nie wiedziałam co robić za bardzo mi na nim zależy ? co ja mam robić . Przyszedl ja rozpłakana i wiedział już o co chodzi powiedział że ona dla niego nic nie znaczy, że kocha tylko mnie , że jestem dla niego całym życiem , że ze mną chce spędzić reszte życia i że pisze do niej dlatego że jest malutka ona 150 cm a on 186 cm dla mnie to nie wymówka . Przynał mi racje przykro mu było że znów mnie zawiódł. Powiedział że teraz jak chce mogę sobie wchodzić do niego na fb i sprawdzić jego wiargodność ...

I dzisiaj mnie niestety korciło i weszłam na niego fb. cieszyłam się bo nie pisał jej maleńka. ale to co przeczytałam ... nie wiem co myśleć. A wiec zaczął jej się pytać czy uprawiała seks .. pisał że chce się do niej prztulić bo się stesknił nawet mają się kiedyś spotka i pogadać w 4 oczy ... i co ja mam robić? powiedzieć mu że to przeczytałam,? za bardzo mi zależy na nim ...

jakbym była Tobą w Twoim wieku to pewnie bym tez nie wiedziała co robić. Jakbym była juz natomiast sobą w wieku 33 lat, czyli tyle ile mam teraz po kupie doświadczeń to bym go zostawiła.

Cytat

Pomóżcie proszę
? ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...