Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, negatywne testy i wynik usg a ciąża


Gość stl94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 11 maja miałam okres, skończył się 16 maja (cykl 34). Współżyłam wtedy z chłopakiem. Zaczęłam czuć mdłości (bez wymiotów), zawroty głowy, dziwne zmęczenie, senność. Koleżanka doradziła zrobić 2 czerwca test ciążowy. Zrobiłam Pre-Test i wyszła druga kreska, jednak trochę bledsza od tej pierwszej. Powtórzyłam test 2 dni później i wyszło tak samo, tylko druga kreska była jeszcze troszkę bardziej blada, ale jednak była. 6 czerwca byłam u ginekologa, zrobił mi usg brzuszne, stwierdził lekkie tyłozgięcie macicy i póki co nic poza tym. Zaczęłam być drażliwa, czuję delikatne przemienne podszczypywania jajników (szczególnie chyba jak zbyt szybko wstanę) i minimalne pobolewanie podbrzusza. Piersi mnie nie bolą, lecz swędzą i mam wrażenie zakwasów. 13 czerwca powinnam była dostać okres, jednak jeszcze go nie ma i nie wystąpiły objawy, jakie mam przed okresem. 16 czerwca byłam znów u ginekologa i ponownie zrobił usg brzuszne przy czym znów nic szczególnego nie dostrzegł, poza lekkim pogrubieniem szyjki. Śluz jest mleczno biały, rozciągliwy. Torbieli na jajnikach nie posiadam. Skoro lekarz nic nie stwierdził, jakie jest prawdopodobieństwo na to, że jestem w ciąży? Proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...