Skocz do zawartości
Forum

Szukanie dziewczyny, przyjaciółki na portlach randkowych


Rekomendowane odpowiedzi

Gdy otworzylem sie do dziewczyn,bo kiedys bylem nie smialy chociarz prubowalem pisc zaczepiac na portalach randkowych,malo pisalem do dziewczyn a teraz duzo pisze do dziewczyn na portlach randkowych i roznie mi to wychodzi glownie poznaje kolezanki na portlach randkowych niz dziewczyne jakas.O czym isze dziewczyna,kolezanka by poznac o wszytskim o tym co sie dzieje na swiecie,jakie hobby ma,zainteresowania,o przyjacielach,o pracy nie rozmawiam o seksie tez nie rozmawiam rozmawiam np.jeszce o tym jak tam jej sie zycie uklada co porabia itp. jak to chlopcy z dziewczyna rozmawiaja jak sa w szkole w pracy gdziekolwiek traktuje dziewczyn jak przyjaciela a chce cos wiecej niz przyjaciolki,chce dziewczyne a nie wychodzi mi to z abardzo.Jesli chodzi o znajdowanie dziewczyny przez internet pisze jej ze zainteresowalem sie ja ,podoba mi sie itp. czesc odpisuje czesciowo nie roznie bywa albo wogle,mam depresje,denerwuje sie na kobiety na siebie itp.Nie spie nieraz bo martwie sie co jest nie tak ze niektore dziewczyny pisza do mnie a czesc nie nie odpisuje do mnie dziewczyna.
Dzialam na swoja reke na probach i bledach co do znalezienia dziewczyny na portlach randkowych Zastanawiam sie dlaczego co robie nie tak i cos poprawic wrelacjach z dziewczynami na portlch randkowych i o konkret co pisac do dziewczyn dziewczyny rozmawiac bo niewiem o czym rozmawiac co pisac dokladnie jak mi sie podoba itp.
Niechodze na dyskoteki imprezy itp., szukam na portlach randkowych wsrod ludzi na dworze wszkole ,kursach.Czy uwodzenie,podrywanie te kursy uwodzenie,podrywanie daja czy nie myslalem o tym by pojsc na kurs uwodzenia i podrywania prosze o pomoc,doradzenie, chce z kims porozmawiac

Odnośnik do komentarza

Od tej pory mam problem ze znalezieniem przyjaciol kolezanek kolegow na portalach spolecznosciowych nie wiem o czym nimi pisac na portalach spolecznosciowych czy o milosci,przyjaciolach,o zyciu czy o czym jakie sa tematy ciekawe by poznac ludzi,jak zaczepic ludzi na portalach spolecznosciowych jak umiec znalesc przyjaciol jedynie poznalem w szkole polcealnej przyjaciol niz na portalach randkowych mam depresje,agresje,nie spie zastanawiam sie co zrobic aby poznac ludzi

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

hej,

jeden wątek, by wystarczył :)

a nie myślałeś o innych sposobach poznania znajomych? Nie obraź się, ale mistrzem pióra nie jesteś. Przyznam, że rozumiem dziewczyny, które zbywająco odpisują. We wszelkiej maści serwisach społecznościowych musisz mieć opanowaną umiejętność swobodnego przelania myśli na "papier". Nie masz jej.

Też mam wrażenie, że liczysz na scenariusz rodem z filmów amerykańskich: w momencie kiedy się poznali strzała amora trafiła ich w serca i od pierwszego wejrzenia wiedzieli, że są sobie przeznaczeni. To jedynie film.
Najpierw jest znajomość, później jak się pozna kogoś bliżej to może się przerodzić w związek, ale wcale nie musi. Czasem jak będzie związek okaże się, że lepiej dogadujecie się jako znajomi i zrobicie kros wstecz. Ot, życie! :)

Hmm... a myślałeś o poznaniu kogoś na imprezach, dyskotekach, siłowniach? Nie wiem czym się interesujesz... Face - to - face :) Łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

szkoła uwodzenia... w moim mieście kiedyś był taki kurs i niechcący wzięłam udział w ćwiczeniu. Szłam sobie spokojnie po rynku i jakiś koleś mnie zaczepił z wyuczoną na pamięć regułką. Nie pamiętam co dokładnie do mnie mówił, ale było to sztuczne, a ja czułam się jak przedmiot. Kilka metrów dalej stał kolejny, który uczył się fachu.

Pomimo tego, że mi się to nie spodobało to takie kursy mają jedna olbrzymią zaletę. Pozbędziesz się nieśmiałości i się przełamiesz! Nie jest to łatwe. I pomimo, że poczułam się jak przedmiot w momencie kiedy ktoś na mnie ćwiczył to pochwalam! Każda metoda jest dobra, by otworzyć się na ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

kawa nie obrażę się ale nie jestem fanem internetowych przyjaźni. Jest niezbędny normalny kontakt. Kontakt jedynie poprzez słowo pisane jest zbyt ubogi, by można było kogoś poznać. Nawet jak bawiłam się w randki internetowe (i czasem poznałam kogoś ciekawego) to starałam się jak najszybciej przenieść znajomość do normalnych realiów, bo tylko tak można się poznać :)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z bum-bum-bec. Ciężko przebrnąć przez to, co napisałeś. Jeżeli w podobny sposób piszesz na portalach randkowych, by zagadać do jakiejś dziewczyny, to nie dziwię się, że rezygnuje nawet z odpisania Tobie. Nie obraź się macius55, ale powinieneś popracować nad sposobem ujmowania swoich myśli w słowa. Owszem, można domyślić się, co chciałeś przekazać, ale nie o to chodzi w swobodnej, rzeczowej rozmowie. ;) Może zyskujesz przy "bliższym spotkaniu" i faktycznie lepiej odważyć się na kontakt face to face, zamiast poświęcać czas na wirtualne randkowanie, które nie przynosi oczekiwanych efektów? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

bum-bum-bec
kawa nie obrażę się ale nie jestem fanem internetowych przyjaźni. Jest niezbędny normalny kontakt. Kontakt jedynie poprzez słowo pisane jest zbyt ubogi, by można było kogoś poznać. Nawet jak bawiłam się w randki internetowe (i czasem poznałam kogoś ciekawego) to starałam się jak najszybciej przenieść znajomość do normalnych realiów, bo tylko tak można się poznać :)

Moze zapoznamy sie,poklikamy na rozne tematy jak np poznawac ludzi na spolecznosciowych portalach jak na portalach randkowych poznac ludzi i znalesc dziewczyne jakas np.pd.pilne

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Zgadzam się z bum-bum-bec. Ciężko przebrnąć przez to, co napisałeś. Jeżeli w podobny sposób piszesz na portalach randkowych, by zagadać do jakiejś dziewczyny, to nie dziwię się, że rezygnuje nawet z odpisania Tobie. Nie obraź się macius55, ale powinieneś popracować nad sposobem ujmowania swoich myśli w słowa. Owszem, można domyślić się, co chciałeś przekazać, ale nie o to chodzi w swobodnej, rzeczowej rozmowie. ;) Może zyskujesz przy "bliższym spotkaniu" i faktycznie lepiej odważyć się na kontakt face to face, zamiast poświęcać czas na wirtualne randkowanie, które nie przynosi oczekiwanych efektów? Pozdrawiam!

Jak pracwac nad soba nad sposbem ujmowania swoich mysli?By dziewczyny odpisywaly mi a takaze jak kontaktowac z face face ?[pozdrawiam odp.pilne

Odnośnik do komentarza

ka-wa
A leczysz depresję ,chodzisz na psychoterapię?

Może z bum-bum-bec byś się dogadał:D

Bum...ma nadzieję,że się nie obrazisz,że robię za swatkę ,ale myślę ,że moglibyście się zaprzyjaźnić....jakieś pokrewne dusze w was widzę:)


Tak lecze depresje,chodze do psychiatry moze i my sie poznamy lepiej bedziemy rozmawiac na rozne tematy

Odnośnik do komentarza

macius55
Jak pracwac nad soba nad sposbem ujmowania swoich mysli?By dziewczyny odpisywaly mi a takaze jak kontaktowac z face face ?[pozdrawiam odp.pilne

macius55, pisząc o kontakcie "face to face", miałam na myśli kontakt "twarzą w twarz". Zamiast randkować w Internecie, lepiej spróbuj zagadać do jakiejś dziewczyny na żywo. ;)

Nad lepszym sposobem ujmowania swoich myśli w słowa możesz ćwiczyć m.in. czytając książki, pisząc swój pamiętnik albo bloga. W ten sposób uczysz się precyzyjnego przelewania na papier tego, co czujesz.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...