Skocz do zawartości
Forum

Wahania orientacji w wieku dojrzewania


Gość buntowniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buntowniczka

Hej ... ; )
Od lipca 2013 r. czułam że podniecają mnie dziewczyny. Zawsze , odkąd żyję podobali mi się chłopcy. Raz w zerówce podobała mi się koleżanka , ale to nie że chciałam z nią być tylko że chciałam wyglądać jak ona, być ja ona...Cały czas podniecali mnie chłopcy. Od lipca nie umiem określić tego uczucia. Interesuje mnie jak to jest być z kimś w związku tej samej płci i podnieca mnie to tak jakby, podniecają mnie czasem ładne dziewczyny. Często jest tak że nie mam tego prawie wcale , a czasem np. dzisiaj jest to tak strasznie nasilone jakby podobały mi się tylko dziewczyny. Co mi jest? Podobno to normalne w tym wieku. Mieliście tak? Pomóżcie mi bo nie mogę sobie z tym poradzić , niszczy mnie to od środka . Moja mama mówi że w tym wieku to normalne . Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza

buntowniczka, wątpliwości dotyczące swojej orientacji seksualnej nie są niczym dziwnym w wieku dojrzewania. To jest naturalne, że zastanawiasz się nad własną seksualnością, zmieniającym się ciałem, porównujesz się do rówieśników, poszukujesz osób, które mogłyby Ci się podobać. Jeżeli jednak masz jakieś obawy, możesz porozmawiać na ten temat z mamą, kimś dorosłym, np. psychologiem albo pedagogiem szkolnym. Możliwe, że taka rozmowa Ci pomoże i trochę uspokoi ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...