Skocz do zawartości
Forum

Escapelle a ciąża


Gość wqty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, współżyłam z chłopakiem 27dc, cykle mam 30-34 dniowe i niestety pękła nam gumka. Teoretycznie były to dni niepłodne. Był to trzeci stosunek z rzędu, więc podobno plemniki są wtedy słabsze. Wzięłam Escapelle 70h po stosunku, dziś jest termin okresu, ale go nie dostałam. Brzuch mam wzdęty, boli mnie w krzyżu. Po wzięciu tabletki miałam śluz typowo niepłodny, później zmienił się na przezroczysty, wodnisty, a teraz znowu biały, lepki i gęsty. Czy jest ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Ufff, dziękuję za szybką i uspokajającą odpowiedź. Chłopak też mnie uspokajał, rozsądek też mówił, że nie ma opcji, ale ja to jestem straszną panikarą, jeszcze naczytałam się w internecie o przypadkach, gdy pigułka nie zadziałała i załamka.. :P Dziękuję jeszcze raz! :)

Odnośnik do komentarza

Hej, mam pytanie odnośnie tabletki Escapelle. Kochałam się z chłopakiem w 14. dniu cyklu (cykle mam nieregularne - przez ostatnie 6 miesięcy: 31, 34, 38, 36, 35, 43 dni) i niestety pękła nam prezerwatywa. Wzięłam Escapelle w ciągu ok. 1-2h od stosunku. Czy jest duża możliwość zajścia w ciążę? Te nerwy odbierają mi możliwość racjonalnego myślenia, dlatego proszę Was o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

a dlaczego miała by nie działać przed owulacją??? to chyba jakiś mit. Po pierwsze przed owulacją są dni niepłodne wiec ryzyko się zmniejsza ( choć nie jest zerowe) po drugie tabletka po ma końską dawkę hormonu więc jeśli się ją weźmie w odpowiednim czasie to nie powinno być niespodzianki

Odnośnik do komentarza

Witam Zrobiłam bezmyślną rzecz z którą nie mogę się pogodzić. Około 6dni temu miałam niezabezpieczony stosunek najprawdopodobniej w 16/17 dzień cyklu czyli dzień płodny, partner niby nie miał wytrysku we mnie ale mimo to boje się ponieważ były to dni płodne Po około 18h zażyłam tabletke escapellę. Około 2 dni od zażycia pojawił się biały, gesty śluz, bolą mnie piersi i mam dziwny mocz. Za tydzień powinnam mieć okres. Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciąże ? Proszę o szybką odpowiedz :C

Odnośnik do komentarza

Witam musiałam zażyć tabletkę escapelle , byłam wtedy jakos tydzień przed okresem . Po tej tabletce dostałam jedynie krwawienia po tygodniu oraz czujnie sie osłabiona , mam mdłości i pobolewa mnie podbrzusze , czy to mogą byc skutki uboczne ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudyna 3

Witam ostatni okres mialam 26.07 do wpadki doszło 08.08 był to 13 dzień cyklu escapelle zazylam 3 godz po stosunku przez parę poczatkowych dni było mi nie dobrze i pokluwaly jajniki 5 dni po zazyciu tej tabletki wystąpił u mnie biały gesty sluz co może to oznaczać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...