Skocz do zawartości
Forum

Parcie na odbyt podczas stosunku


Gość Judyta2012

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Judyta2012

Dlaczego odczuwam dziwne parcie na odbyt podczas stosunku?
Od dwóch tygodni mam dziwne uczucie parcia na odbyt podczas stosunku, nigdy wcześniej nie odczuwałam czegoś podobnego. 29 kwietnia wykonywałam usg dopochwowe które nie wykazało żadnych zmian, zatoka douglasa bezpłynowa. Endometrium linijne grubości 8,1mm. Trzon macicy w przodozgięciu. Jama macicy szczelinowa. Jajnik prawy z pęcherzykiem 18 mm, jajnik lewy drobno pęcherzykowy.Po stosunku czuje ból w odbycie.
Proszę o radę.
Judyta 28 lat

Odnośnik do komentarza
Gość Judyta2012

Kochamy się na pozycji misjonarnej, bądź na stojąco i to bardzo szybko. Wcześniej tego nie odczuwałam. Partner ma spore przyrodzenie może to przez to, ale co mam robić jak problem się powtórzy? Seks nie sprawia mi już takiej przyjemności jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Mnie też zdarza się parcie na odbyt przy stosunku , w różnych pozycjach. Ale ja akurat jestem drobnej budowy ciała, a słyszałam, że takie osoby jak ja mogą odczuwać bardziej różne bóle itp. podczas seksu.
Piszesz, że wcześniej tak nie miałaś, a obecny partner ma sporego członka. Myślę, że w tym tkwi problem.
Szczęście w nieszczęściu :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy pytanie jest skierowane do mnie. Nie zawsze czuje parcie, ale bardzo często . nie to jednak nie przeszkadza. Najczęściej czuje wtedy kiedy seks jest dosyć szybki i mocny.
Na jeźdźca nie czuje parcia.
Od tyłu też nie, aczkolwiek przy tej pozycji musimy się ustawić pod innym kątem(szczególnie ja) żeby nie było takiego parcia na odbyt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...