Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy a zepsuty ząb


Rekomendowane odpowiedzi

witam. moj problm zaczal sie miesiac temu, zaczela mnie bolec glowa , pobyt w szpitalu, zrobienie badan:
ekg -ok
tk glowy-ok
rtg kl. piers.-ok
rtg kregoslupa szyjnego-ok
eeg--Z okolic czolowo-skroniowych rejestruja sie pojedyncze fale ostre o ampl do 120uV. Czynnosc podstawowa stanowia fale alfa 9-10Hz o ampl.20-80uV z czynnoscia beta w czesciach przednich. Rz/+/
W czasie Hw nad obiema polkulami zarejestrowano jednorazowe krotkie wyladowanie faj ostrych o ampl.do 180uV oraz wolnych 2,5-3-6Hz o ampl. 40-60 uv.
Fs- nie wplywa w istotny sposob na zapis
Zapis wyjsciowy wykazuje cechy nieprawidlowosci w okolicach czolowo skroniowych. HW prowokuje sporadyczne zmiany uogolnione napadowe. do daleszej obserwacji.

po wyjsciu ze szpitala glowa przestala bolec. poszlam do neurologa. powiedziala ze nic mi nie jest i przepisala Asertin 50 i tegretol 200... zdziwilo mnie to ale wzielam leki. czul;am sie po nich fatalnie. stan psychiczny byl okropny. Wynik? przelazalam caly dfzien w lozku i plakalam. balam sie wszytstkiego.

potem na jakis czas bol i wszytskie objawy ustapily
zaczelam pracowac . przez pierwsze 4 dni bylo ok, ale potem znowu wystapily bole glowy, ktore przeszly na uszy, ramie, o karku nie wspomne. poszlam do lekarza, kazal isc na masaze i portopedy. poszlam na masaze. jest gorzej. boli mnie nie tylko glowa ale tez i plecy. jest mi duszno. co wstane to musze uciasc. boli mnie rzuchwa. ten bol okreslilabym jako piekacy az.
Moze ktos mi powie co mam dalej zrobic. Bo lekarz mnie nie sluchaja mam wrazenie. teraz opisze wszytskie objawy jakie u mnie wystepuja
-potworny bol glowy(zazwyczaj po prawej stronie, lkecz bol sie przelewa)
-bezsennosc
-kolatanie serca przed snem
-bol karku
-bol rzuchwy
-bol oczodolow.
-dusznosci
-drzenie ciala (czasami)
-stany lekowe(placz, histeria o byle co, ale wnioskuje ze to przez to ze czuje bezradnosc)
-stan podgoraczkowy
-czasami szczekoscisk(od 4 dni bol przelal sie na zeby po prawej stronie, niemam do wyrwania tu adnego, nic mi na ten temat nie wiadomo, lecz po lewej stronie mam az zgnilego, zatrutego al z 2 lata temu;/)
moze ktos mi pomoze

Odnośnik do komentarza
Gość Karolaa123

Witam:-) ja mam wiekszosc obiaw,o ktorych piszesz wlasnie przy nerwicy prawdopodobnie lekowej. Zaczelo sie od kolatania serca i kluc w oklicy serca i oczywiscie dusznosci....wyladowalam w szpitalu bo myslalam,ze mam zawal serca,okazalo sie jednak,ze z sercem wszystko ok. Porobine mialam wszystkie wyniki z mirfologii i rowniez wezystko wporzadku. Teraz doszly mi bole glowy lewostronne i bole szyji i klocia w uchu,ale to prawsopodobnie przez zaropialy zab a rqczej jego korzenie. Jedno co mnie meczy jeszcze to straszne leki przed jakas straszna choroba i to ze juz umre a mam male dziecko. W tej chwili biore na uspokojenie labofarm nie jest jakos super mocny ale mnie wycisza i chociaz przesypiam noce,bo wczesniej mialam z tym problem niestety. Czekam teraz na wizyte u lekarza wiec napewno dostane cos mocniejszego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...