Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie z odstawienia a ryzyko ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy krwawienie z odstawienia wyklucza ciążę? Stosunek był trzy miesiące temu, wystąpiły wszystkie krwawienia. Wykonałam test ciążowy, wyszedł negatywny, lecz na drugi dzień pojawiła się druga kreska (po kilkunastu godzinach, na pewno nie w czasie, który został podany w instrukcji). Test wykonałam ze względu na mdłości, które towarzyszą mi od czwartego opakowania tabletek. Nie mam objawów typu bolesne piersi itp. Czy są powody do niepokoju?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź, a czy w tym wypadku istnieje jakakolwiek racjonalna odpowiedź na te mdłości? Na ulotce jest napisane, że to bardzo częsty skutek uboczny antykoncepcji, ale dziwne, że zaczęło się to wraz z rozpoczęciem czwartego opakowania. Plamienia z kolei dostałam pod koniec trzeciego blistra, co też chyba powinno mieć, jak już, miejsce wcześniej.

Odnośnik do komentarza

W ciąży nie jesteś, test po kilku godzinach daje zawsze fałszywy wynik.
Przy antykoncepcji hormonalnej możesz spokojnie kochać się w czasie przerwy. Mdłości mogą być skutkiem ubocznym tabletek, to, że wystąpiły one dopiero przy 4 opakowaniu o niczym nie świadczy. Tak samo stres może powodować mdłości. Jak Ci to nie minie zmień tabletki na inne. tabletki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...