Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i brązowe plamienia


Gość merymos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę z zapytaniem, ponieważ mam pewien problem... Spóźnia mi się miesiączka już 15 dni.. do tego w piątek miałam bardzo skąpe brązowe plamienie które wystąpiło tylko w jednym wyjściu do toalety, a dzisiaj miałam kolejne ale ono trwało trochę dłużej tzn było obecne przez jakieś 3-4 godziny, nie wiem co mam myśleć .. bardzo proszę radę, czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ponad 2 tygodnie temu doszło do współżycia między mną a moim chłopakiem. Zabezpieczaliśmy się. Tydzień po stosunku bardzo bolało mnie podbrzusze, czyli tak, jak zawsze przed okresem. Dodatkowo pojawił się u brązowy śluz. W pewnym momencie doszło do minimalnego krwawienia i po tym wszystko zniknęło. Od tamtej pory jest tylko biały śluz i zero śladu po okresie. Robiłam 3 testy ciążowe, wszystkie negatywne. Jutro idę na badanie hCG. Czy mogę być w ciąży? Czy to zupełnie inny problem?

Odnośnik do komentarza

Od zawsze mam nieregularne miesiączki. Ostatnio okres długo mi się spóźniał więc poszłam do ginekologa. Okazało się że mam grzybicę pochwy i PCOS. Lekarz na grzybicę przepisał mi coś dopochwowego a na nieregularne miesiączki tabletki antykoncepcyjne. Na ulotce przeczytałam że powinnam je brać od pierwszego dnia miesiączki, jednak ona nadal nie nastąpiła. Czy jeśli teraz zacznę je brać to okres się pojawi? Boję się że jeśli je wezmę to wcale go nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Od koło 10 dni dokuczają mi brązowe plamienia a czasem delikatne krwawienia, które zaczęły się w 11 dni cyklu. Zażywam tabletki antykoncepcyjne od około 2 lat. Miesiączki zawsze były regularne do ostatniej której wcale nie dostałam. Nie towarzyszą mi żadne bóle brzucha. Czy jest to powód do niepokoju??

Odnośnik do komentarza

Moze tak byc ze sie nie pojawi bo tabletki maja to do siebie ze mogą nawet zahamować wystąpienie miesiaczki. Jednak zalecalabym rozpoczęcie regulacji cyklu. Uważam,ze powinnas mimo wszystko poczekac do dnia okresu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...