Skocz do zawartości
Forum

Choroba a brak okresu


Gość oczekujacapomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oczekujacapomocy

Witam pisałam tu ostatnio już że nie mam okresu. Współżyłam z moim facetem 30 marca ostatni okres miałam 6 marca. Skończył w środku. Z tego co wiem to powinnam mieć tego 30 dni niepłodne. Wczoraj zrobiłam test jednak wykazał że nie jestem w ciąży. Od wczoraj mam gorączke ponad 39 katar i ból gardła, 6 dzień nadal bez okresu... Martwie sie. Czy moge być w ciąży i zrobić test jeszcze raz czy okres spóźnia sie przez chorobe. ;( prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość oczekujacapomocy

Mam zamiar zrobić w niedziele jeszcze raz test a jeśli znowu wyjdzie że nie jestem, a okresu dalej nie będzie to mam zamiar iść do ginekologa. Tylko czy możliwe jest że 6 dni nie mam przez chorobe. ? Zawsze miałam regularny okres co 28 dni a choroba mnie dorwała od wczoraj a wcześniej już czułam się osłabiona spać mi się chciało i brało mnie na wymioty.

Odnośnik do komentarza
Gość oczekujacapomocy

Dziękuje wszystkim za rady. Właśnie teraz dostałam miesiączki i jest ona strasznie bolesna i bardzo obfita... Troche martwi mnie to ponieważ zawsze mam miesiączki bolesne ale nie aż tak. Możliwe jest że przez długie opóźnienie okresu jest on tak silny i bolesny. ? Dodam że są skrzepy krew troche jaśniejsza i dużo śluzi razem z nią. Dodam, że wczoraj wróciłam od lekarza i mam straszną angine stan taki że sam lekarz był w szoku mam antybiotyki i dużo innych lekarstw i nie chce brać jeszcze więcej przeciwbólowych... Jak myślicie jest tonnormalne miesiączkowanie po tak długim spóźnieniu się okresu i silnej anginie. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...