Skocz do zawartości
Forum

Ciągnięcie za włosy przez dorosłego kolegę


Gość iwantsun

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iwantsun

Dotychczas ignorowałam takie zachowanie kolegi, ale zaczyna to robić się porządnie zastanawiające. Otóz kolega uskutecznia takie zachowanie jak... ciągniecie za włosy. I inne zaczepki ręczno - dotykowe. I byłoby wszystko jasne i zrozumiałe gdyby rzecz działa się w szkole podstawowej tymczasem my mamy po...24 lata!!! On nie jest jakis cofniety w rozwoju, kończymy trudny matematycnzy kierunek. Kiedy skonczylam dawno szkole podstawową myślałam, że juz nie spotkam sie z takim czymś, w podstawówce chłopcy robią tak w ramach zalotów, a jak wyjaśnic to gdy robi tak dorosły wykształcony facet? Już na prawdę mnie to zastanawia, czuję sie dziwnie, wierzcie że wcześniej miałam to gdzieś i że to teraz na prawdę dziwne i jakos nie moge wyjasnic tego zalotami tak latwo, raczej nie wiem co myślec, a moze to znudzenie liczeniem trudnych matematycznych zadan do cholery....?

Odnośnik do komentarza
Gość iwantsun

nie wiem dlaczego mialoby mi sie to podobac/dlaczego on mialby myslec ze mi sie to podoba, bo to nie jest nawet jawny podrwy ani nic powszechnie uwazanego za cos milego, raczej niepsotykanego w pewnym wieku, szczerze mowiac ciekzo mi wierzyc ze on tak mysli.
nie porozmawiam to bo nie chce z tego robic afery, nie irytuje mnie to tylko zastanawia

Odnośnik do komentarza

Nadzwyczaj w świecie Budzisz w fascynacje seksualną w koledze. Uważasz, że to gdy ma 24 lata, ogólnie rozwinięty nie świadczy o jego cofniętym rozwoju. Akurat tutaj się mylisz w sferze rozwoju seksualnego, dany kolega pozostał na etapie tejże właśnie podstawówki. Normalny facet jak by był tak napalony próbował by organizować spotkanie intymne. Są gesty, to szukanie dotyku muśnięć delikatnych kobiety tzw. faza tego kontaktu pierwszego gry wstępnej, mogących pobudzać kobietę lekko ku tym myślom intymnym. Jednak takie nasilenie jak u kolegi, to ewidentnie wyrzucona na brzeg morza ryba, która się miota i nie wie jak dalej ma zadziałać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...