Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne a wypadanie włosów


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Od około 3 miesięcy zaczęły mi wypadać włosy i to w dość dużych ilościach. Tabletki biorę od około roku jednak przerwy (tej 7dniowej) nie robiłam od kilku opakowań. Wiem głupota ludzka nie zna granic jednak czasu nie cofne. Moim problemem jak wspomniałam na początku są włosy a dokładnie ich wypadanie. Nie dość, że boję się ich myć to myśl o samym rozczesaniu ich doprowadza mnie do drgawek ;/ Chciałabym prosić o jakieś rady... Przerwe 7dniowa zrobie napewno i będę ją już robić, jednak nie chce zrezygnować z brania tabletek... Są jakieś skutecznie tabletki osłonowe, wzmacniające czy jakoś zmniejszające skutki uboczne brania tabletek anty? proszę o jakiekolwiek porady bo już jestem kłębkiem nerwów a nie wiem co dalej będzie... Pozdrawiam i czekam na odp

Odnośnik do komentarza

pierwsze słyszę żeby od brania tabletek wypadały włosy?? sama biorę pigułki od dawna (jakieś 5lat- czasami też nie robiłam przerwy 7dniowej) i nic takiego u siebie nie zauważyłam, może z innego powodu wypadają Ci włosy...
pozdr

Odnośnik do komentarza
Gość zenek_z_lasu

To chyba nie są skutki brania tabletek - ale jak bardzo wypadają Ci włosy to przejdź się do dermatologa, może jest inna przyczyna. Oni się na tym znają.
Mojej siostrze też wypadają na potęge a nie bierze tabletek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...