Skocz do zawartości
Forum

Miłość a wygląd dziewczyny


Gość Morfanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzka0000

Też mam na tym punkcie mega kompleks....Noszę 75b pus up ale powiem Ci że jeśli facet Cię kocha to cycki nie poinny być u niego na pierwszym miejscu, mam męża od kilku lat i nigdy nie powiedział mi nic przykrego na ten temat, ani nawet nie dawał nic do zrozumienia, kocha mnie taka jaką jestem...bardziej to w mojej głowie jest cos nie tak, bo jak mnie dotyka po piersiach to czuje sie skrepowana właśnie ze względu na ich rozmiar...także moja droga to zależy od mężczyzny....bo nie dla wszystkich rozmiar piersi jest najważniejszy.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że prawdziwe uczucie, miłość nie patrzy na to, jakiej wielkości kobieta ma biust. ;) Jeżeli facet prawdziwie kocha, to nie będzie zważał na to, czy masz piersi w rozmiarze A, B czy F. Jeżeli jednak masz jakieś kompleksy na tym punkcie, to warto może na początek wybrać się do dobrej brafitterki, która dobierze Ci odpowiedni stanik. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Kiedyś robiono sondaż na temat biustu. Zdecydowana większość panów była przeciwko silikonom, nie przeszkadzał im mały biust, byleby był naturalny.
To była ogromna przewaga /chyba 80%, ale dawno o tym czytałam/ Możesz trafić na jednego z mniejszości, ale tak na logikę, to większe szanse na znalezienie normalnego partnera, są wśród większości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...