Skocz do zawartości
Forum

Problemy z odżywianiem


Gość efff

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie od 4 lat mam problem z odzywianiem. Wcześniej tego nie dostrzegalam, gdyż nie jadlam przez jakiś czas, potem sie objadalam i tak wkolko, więc nie chudłam.. Teraz jednak zaczęlam chudnąć, schudłam od stycznia 4 kg. Jestem na granicy niedowagi, ale czuję się jak gruba świnia, nie mogę na siebie patrzeć. Przez jakis 1-2 tygodnie jem doslownie 300 kcal, jestem przerażona gdy zjem ciut więcej, a potem wpadam w ciąg jedzeniowy ktory trwa 2-3 dni.. Podczas napadów wymiotuje, wcześniej kilka razy dziennie, teraz juz rzadko.. Za kazdym razem obiecuje sobie, że to byl ostatni napad, a potem jest znowu, przez co czuję się beznadziejnie, mam chęć umrzeć. Chcialabym zacząć zwiększać liczbe kcal, jednak boję się że przestanę chudnąć, a muszę schudnąć jeszcze 5 kg..

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Eff napisałaś, że jesteś na granicy niedowagi, a mimo wszystko nie możesz na siebie patrzeć i czujesz się gruba. Świadczy to o zaburzonym obrazie własnego ciała. Poza tym koncentrujesz się na wadze, Twoje myśli obsesyjnie krążą wokół zrzucenia kilogramów. Głodzisz się, a następnie nie potrafisz zahamować napadów jedzenia. To wszystko może sugerować zaburzenia odżywiania, dlatego powinnaś poszukać pomocy u psychologa.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...