Skocz do zawartości
Forum

Wstyd i rozpacz po pobiciu żony


Gość Idiota

Rekomendowane odpowiedzi

Lycus, trafiłeś na wyjątkowo podłą osobę, co nie dość, że biła Cię codziennie, i to bez żadnych skrupułów, to jeszcze się z Ciebie naśmiewała. Na takich ludzi to aż słów brakuje. W tym przypadku to akurat szkoda, że nie poszedłeś na policję, nie mówię że od razu, ale po paru takich zachowaniach. Chyba tylko jakby spotkała ją za to kara, to byłaby szansa, żeby się opamiętała. Mam nadzieję, że nie znajdzie sobie następnego chłopca do bicia i nikogo już nie skrzywdzi.
Tak czy siak bardzo dobrze zrobiłeś, że ją zostawiłeś.

Odnośnik do komentarza

~Lycus
Mnie byla kobieta bila codziennie az do siniakow. Nie oddawalem bo jak ja uderzyc? Jak rozwalila mi nos to chcialem po policje zadzwonic a ona na to DAWAJ DAWAJ, HAHAHA LASKA CIE POBILA, DAWAJ! Ktoregos dnia ucieklem. Od 3 lat ucze sie z tym zyc. Nie mowcie ze tylko faceci sa zli ok?

może załuż swój watek? bo Twoja sytuacja rożni się od sytuacji autora

Odnośnik do komentarza
Gość Dobrze radzę

Lycus, współczuję ci sytuacji, jednocześnie wielki szacunek, że piszesz o tym otwarcie. Mężczyznom trudno się przyznać do przemocy ze strony kobiety. Ona to wie i podle wykorzystywała "HAHAHA LASKA CIE POBILA". Bardzo dobrze, że nie oddałeś. Masz rację, że przemoc leży po obu stronach. Ta kobieca jest też bardzo częsta, ale o niej się nie mówi, bo mężczyźni się wstydzą. Boją wyśmiania przez kolegów, znajomych, może nawet rodzinę. Wolą powiedzieć, że w obronie żony po gębie dostali, tej żony co sama im dała. Utarło się powiedzenie damski bokser, a jak kobieta bije to jest niby lepsze?! Kiedy mężczyzna bije kobietę, jest społecznie nieakceptowany (i dobrze!), ale jak kobieta bije mężczyznę, też on może zostać niezaakceptowany społecznie jako ten, co dał się pobić. To niesprawiedliwe! Trzeba zniszczyć ten stereotyp, a takie wypowiedzi jak twoja przyczyniają się do rozbijania jego.
Raz jeszcze szacun dla ciebie i trzymam kciuki, aby ci się powiodło.

Odnośnik do komentarza

~Dobrze radzę
Lycus, współczuję ci sytuacji, jednocześnie wielki szacunek, że piszesz o tym otwarcie. Mężczyznom trudno się przyznać do przemocy ze strony kobiety. Ona to wie i podle wykorzystywała "HAHAHA LASKA CIE POBILA".

To prawda, gdy sytuacja zachodzi w tę stronę, faktycznie zachodzi ten dodatkowy problem, i faktycznie Twoja była doskonale o tym wiedziała, i robiła z tego "użytek". Zgadzam się, że należy Ci się uznanie za odwagę, na jaką się zdobyłeś pisząc o tym. Chociaż oczywiście nie zgadzam się z tym, że taka sytuacja jest powodem do wstydu dla mężczyzny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...