Skocz do zawartości
Forum

Metoda kalendarzykowa a ryzyko ciąży


Gość diamencik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość diamencik

Witam . Sprawdzałam w kalendarzyku dni płodne i ostatni dzień płodny przypadał na 1 marca (sobota) . Kochałam się z moim chłopakiem w nocy z sobotę na niedzielę, bez zabezpieczenia . Czy jest możliwość że zaszłam w ciążę ? Mam ciągle zgagi, głupie zachciewajki . Nie wiem co myśleć. A okres powinnam dostać za dwa dni . Tyle że zawsze 3,4 dni przed okresem bolał mnie zawsze brzuch na dole, a teraz nie boli wcale. Czy jest możliwość ciąży ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość kalendarium

Kiedy wy w koncu pojmiecie, ze kalendarzyk i w ogole metody naturalne sa metodami PLANOWANIA ciazy, a nie jej zapobiegania. Metody naturalne sie stosuje, by wyznaczyc kiedy jest sie najbardziej plodnym i zrobic dzidziusia. Jak nie chcesz ciazy to stosuj antykoncepcje a nie planer rodzinny.

Odnośnik do komentarza
Gość milenijna

Metoda objawowo-termiczna ma taką samą skuteczność jak tabletki jeśli jest dobrze stosowana, więc spokojnie może być stosowana jako antykoncepcja. Sama taką metodę stosuję od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Korzystam z Cyclotestu, monitorka cyklu. Sama nie muszę więc robić wykresów, więc wiem, że się nie pomylę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...