Skocz do zawartości
Forum

Lęk, samookaleczanie się, przewidzenia i kłopoty z pamięcią


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Pierwszy raz zdecydowałem się zadać te pytania i opowiedzieć o własnym problemie. Od dlugiego juz czasu całe noce nie spie, czuje bez przerwy czyjąś obecność jakby ktoś za mna stał jest to przerażające uczucie caly czas musze sie za siebie ogladac. W nocy i tak samo w dzien miewam "przewidzenia". Czasami zdarza mi sie uciekac przed wlasnym cieniem, wszystkiego sie boje. O wszystkim zapominam niczym sie nie interesuje wszystko mi za przeproszeniem wisi. Ze strachu i z braku pomocy bliskich i narastajacych ciaglych problemow zacząłem sie samookaleczac jest to jedyna rzecz, ktora moze mnie uspokoic. Czasami mysle o smierci i samobójstwie. Zdarza mi sie czasami slyszec dziwne rzeczy np. Krzyk...nie wiem co mam zrobic nie rozmawiam z rodzicami poniewaz maja bardzo powazne klopoty finansowe, sa bardzo drazliwi teraz i nie chce ich zamartwiac chociaz i tak ich zamartiwam bo zrobilem sie dla wszystkich okrutny.... nie wiem juz co sie dzieje ...mam nadzieje, ze w odpowied im dziale zadaje te pytanie....czekam na szybka odpowiedz. Dziękuję

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że powinieneś udać się do psychologa.
A może masz jakieś parapsychiczne zdolności? Nie bawiłeś się przypadkiem w wywoływanie duchów? Sporo takich opisów czytałam, że po takim seansie coś się pojawiło, straszyło...

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie wybierz się do psychologa i o wszystkim opowiedz. Wydaje mi się, że to nerwica lękowa, ale nie jestem lekarzem.
Nie zwlekaj. Im szybciej rozpoczniesz terapię lub leczenie tym lepiej.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Na podstawie Twoje opisu trudno jest zasugerować jakąkolwiek diagnozę. Problemy ze snem, omamy, lęk, problemy z pamięcią, spadek motywacji mogą mieć zarówno przyczyny somatyczne jak i psychiczne.
Ja radziłabym, abyś w pierwszej kolejności udał się do lekarza pierwszego kontaktu - on w razie konieczności skieruje Cię do odpowiedniego specjalisty.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...