Skocz do zawartości
Forum

Zbyt wysoki poziom żelaza u dziecka


Gość oski1

Rekomendowane odpowiedzi

witam robiłem synowi badanie na cukier i okazało się, za ma za wysoki 113.Pani doktor powiedziała,że to napewno cukrzyca albo hipoglikemia i zleciła kolejne badania.Syn pił glukozę i okazało się,że cukier jest ok 99.Ale za to okazało się,że ma za dużo żelaza 180 i za niskie hemoglobina 11,8 HEMATOKRYT 35,6 I za dużo EOZYNOCYTÓW 10.2 nie wiem co dalej robić czy zastosować dziecku tylko jakąś dietę i za jakiś czas zrobić znowu badania??Proszę o pomoc bo nie wiem czy należy się bać i robić jakieś badania od razu???Ta nasza pani doktor jest trochę dziwna najpierw nastraszyła żonę z cukszycą a teraz z tym żelazem kazała tylko małemu nie jeść pewnych rzeczy.I tak samo nie wiem co dalej z tym cukrem dlaczego wtedy wyszedł taki wysoki a teraz dobry.Czy po tych ostatnich badaniach można wykluczyć w 100% cukszycę?

Odnośnik do komentarza

Ja na Twoim mi9ejscu bym sie nei zastanawiała tylko od razu poszła do lekarza. Pewnie najpierw zleci badania, a później ułozy dietę. Nie rób takich rzeczy na własną rękę bo bardzo ważne jest aby zrobić badania faktyczne czyli obrazujace to co jest zaburzone. jesli zafundujesz małemu dietę wyniki moga nic nie wykazać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...