Skocz do zawartości
Forum

Sen o kocie z kolcami


Gość śniąca_00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość śniąca_000

Krzysztof.W
Przeważnie kolce u zwierzęcia pełnią role obroną, jednocześnie ostrzegając otoczenie przed chęcią bliższej ingerencji do życia danego osobnika.
Jeśli się wierzy w jedno, to i można w drugie interpretując kota z kolcami oddzielnie.

No, a jaK to odnieść do mojego snu?To ja bronię się przed czyjąś ingerencją w moje życie czy ktoś przed moją?

Odnośnik do komentarza

Przykro mi, mnie również ciężko się do tego odnieś, gdyby sumienie w inny sposób u mnie funkcjonowało to udzielił bym odpowiedzi. Myślę że najrozsądniej będzie w tym przypadku, zachowanie zdrowego dystansu w założeniu co do przyjęcia prawidłowości znaczenia ww. snu.
Pozostając przy tym w formie zabawy jak również moja hipoteza była by taka. Sen wynika z niepewności pani w tym co robi ze względu na zbyt dużą role jaką pani przywiązuje do odbioru otoczenia, przed popełnieniem jakiegoś błędu(tutaj może również być obawa związana z poznawaniem nowych osób z ograniczonym zaufaniem ze względu na to, że boi się pani zastać zranioną lub po prostu nie chce się pani na nich zawieść wprowadzając ograniczenia). Sadzę ze w tym co pani robi warto postarać się o więcej spontaniczności,okazując przy tym więcej zaufania otoczeniu oraz wiary w swoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...