Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a tabletki antykoncepcyjne


Gość ewaa123

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwa ciąża, jeżeli bierze się tabletki antykoncepcyjne i ma się okres?
Dodam, że jedyny możliwy termin zajścia mógł być 2 miesiączki wcześniej (które dostałam prawidłowo), tzn. ok. 1,5 miesiąca temu.
Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

~księżniczka Abbi
To gdyby zaszło się w ciążę a nadal brałoby się pigułki anty to co się stanie z płodem ?

Nie. Odpowiedź 100% słyszałam od wielu ginekologów. Ale powinno się natychmiast odstawić, bo nie ma sensu brać. Moja koleżanka brała tabletki a płód miał już kilka miesięcy. Oczywiście ona o tym nie wiedziała, ze jest w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka Abbi

Czyli co nawet biorąc pigułki płód będzie się nadal rozwijał i normalnie się urodzi ? To po co w ogóle te pigułki. No to w taki razie jestem w ciąży. A co się stanie jeżeli nadal przez te 9 miesięcy a nawet po będę brać pigułki. Czy naprawdę urodzę dziecko pomimo brania pigułek ? Nie chcę tej ciąży ani dziecka. Czy można kupić bez recepty np. tabletki wczesnoporonne lub coś w podobie ? Wizytę u lekarza mam dopiero 27 a już wariacji dostaję. Jak pozbyć się ciąży.

A tak na wiasem jakie polecacie testy ciążowe i ile kosztują ? I jakie macie sposoby na mdłości bóle brzucha i skurcze i ból macicy ?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Regularnie od 10miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Belara. Teraz w 7 dniowej przerwie współżyłam z narzeczonym (niedziela) a pierwszą tabletkę powinnam przyjąć w środę (czego nie zrobiłam ponieważ niestety musiałam odstawić branie tabletek. Czy istnieje możliwość wystąpienia ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...