Skocz do zawartości
Forum

Zmiany na sutkach a objawy ciąży


Gość sandra120181111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sandra120181111

Czesc zadalam to juz pytanie.na.jakims forum ale nie otrzymalam jednoznacznej a raczej w miare jasnej odpowiedzi na to . Nie rozpisujac sie staram sie o.dziecko z narzeczonym od5 mc.23stycznia dostalam okres roznil sie niz kazdy z poprzednich pierwszy dzien zawsze u mnie duzo "Lecialo" przy tym prawie nic trwal dlugo bo 5 dni ale byl skapy jasno czerwony wrecz rozowy . I. W4dzien tego okresu zrobilam test negatywny . Wiec zylam sobie nadal niedawno moje sutki i ich otoczka powiekszyla sie na otocze sutkow pojawil sie widoczne liczne gruczoly . Sutki sa wrazliwe.na.dotyk . Teraz moje pytanie czy gruczoly ktore mi sie pojawily sa objawem ciazy czy moga byc spowodowane czyms innym.i jak mam.odbierac swoje objawy .

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja234

Witam.
Rzadko kiedy zdarza się, że kobieta odczuwa objawy ciąży zaraz po zapłodnieniu. Najczęstszymi objawami wczesnej ciąży są zawroty głowy, częste odwiedzanie toalety i oczywiście zatrzymanie miesiączki.
Jeżeli robiła Pani test ciążowy po min.14-stu dniach od stosunku to wynik można uznać za wiarygodny. W celu potwierdzenia braku ciąży może Pani dla własnego spokoju wykonać test jeszcze po paru dniach.
W staraniach o dziecko mogą pomóc testy owulacyjne, dostępne w aptekach.
Pozdrawiam - Patrycja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...